Перейти к основному содержанию

Дмитро Новицький - "Наявність сертифікатів ISO підвищує інвестиційну привабливість компанії"

пт, 03/26/2021 - 09:12

Голова правління — генеральний директор ПрАТ “АК “Київводоканал”

Київводоканал прагне відповідати вимогам часу та рівню кращих світових виробничих установ. Підприємство вже працює у рамках довгострокової стратегії оновлення та модернізації, основними цілями якої є покращення якості послуг, турбота про довкілля, економічний й інфраструктурний розвиток. Одним з ефективних інструментів реалізації стратегії є впровадження на підприємстві системи управління відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO.

Вартість проєкту реконструкції Бортницької станції складає 108 млрд японських єн

Цим стандартом вже користуються не тільки промислові підприємства, а й надавачі послуг. ISO 9001:2015 запроваджено на підприємствах водоканалів Німеччини, Нідерландів, Данії, Швеції, Грузії, України (м.Біла Церква) тощо.

Впровадження ISO у Київводоканалі розпочалося 2018 р. А на початку 2021 р. сертифікат отримали останні шість підрозділів підприємства. Таким чином, наразі міжнародним стандартом охоплені всі 24 структурні підрозділи. Це дозволяє керівникам Київводоканалу оцінити та мінімізувати численні ризики і системно підходити до реформування компанії, оптимізувати витрати, підвищити якість послуг, повніше й ефективніше використовувати здібності, знання, уміння та навички своїх співробітників.

Крім того, і це вкрай важливо, наявність сертифікатів ISO допомагає підвищити інвестиційну привабливість компанії. А для Київводоканалу це є дуже актуальним питанням, адже керівництво часто вимушено звертатися до міжнародних організацій для отримання кредитних ресурсів на реконструкцію та модернізацію водопровідних і каналізаційних об’єктів.

Найбільший такий проєкт — реконструкція Бортницької станції аерації, що фінансується кредитними коштами японського Агентства міжнародного співробітництва JICA. Це наймасштабніший інфраструктурний проєкт України, вартість якого складає 108 млрд японських єн. Його реалізація забезпечить стабільне функціонування очисних споруд та належну якість очистки стоків, що відповідатимуть  європейським стандартам, зменшить негативний вплив на довкілля та поліпшить здоров’я та умови життя громадян в регіоні. Наразі проводиться міжнародна процедура торгів на обрання генпідрядної організації.
В останні роки багато об’єктів було модернізовано також за кошти Світового банку. Відповідно до субкредитних договорів, на реконструкцію водопровідного господарства Києва спрямували $11,4 млн. За ці кошти реконструйо­вано насосні станції І-го підйому Дніпровської водопровідної станції з впровадженням енергозберігаючого обладнання, а також насосну водопровідну станцію ІІІ-го підйому Деснянської водопровідної станції, виконано реконструкцію енергогосподарства станції “Крутогірна”. Також було змонтоване нове механічне та електричне обладнання для підвищувальних насосних станцій. Нещодавно Київводоканал отримав попереднє погодження щодо можливості отримання фінансування в межах програми “Французькі пільгові казначейські кредити” від уряду Франції. Попередньо обговорена сума кредиту у €35 млн з опціоном збільшення на €15-20 млн. Проєкти, що плануються до реалізації в межах програми:

  • впровадження технології попередження гідроударів на Дніпровській та Деснянській водопровідних станціях;
  • реконструкція двох магістральних водоводів від Деснянської водопровідної станції;
  • впровадження технології очищення промивних вод на Деснянській водопровідній станції.

Найголовніша перевага діючого сертифікату ISO це те, що споживач може бути впевнений у безпеці продукції та якості послуг, а його потреби будуть максимально задоволені. Все, що робить Київводоканал, робиться передусім саме заради споживачів, щоб кияни були впевнені, що отримують чисту воду і сервіс високого рівня.

Читайте також

Дослідження Epson про тренди ритейлу: як повернути споживачів до оффлайн-магазинів

чт, 07/15/2021 - 14:45
Майбутнє роздрібної торгівлі залежить від досвіду та емоційних вражень споживача: покупці стверджують, що повернуться до покупок у традиційних магазинах, аби отримати більше вражень від процесу купівлі.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Марина Саприкіна - "Як українському бізнесу почати інвестувати у сталий розвиток"

пн, 04/05/2021 - 12:46
З 2015 р. світ і Україна працюють над досягненням Цілей сталого розвитку (ЦСР) ООН. Щоб дійсно сприяти досягненню Глобальних цілей до 2030 р., інвестори та компанії повинні залучати й направляти новий капітал для вирішення нагальних соціальних та екологічних проблем в рамках своєї бізнес-діяльності. Тобто інвестувати у сталий розвиток.

За крок до грошей

вс, 04/04/2021 - 08:49
Розвинені країни не ганяються за іноземними інвестиціями, роблячи ставку на внутрішніх інвесторів. В Україні ж все відбувається з точністю до навпаки

Залишитись вірними своїй цілі

вт, 03/30/2021 - 12:39
L’Oréal прискорює свою трансформацію на шляху до створення моделі, що враховує планетарні межі та позначає початок нової ери

Олена Зубарєва - "Співпраця заради досягнення Цілей сталого розвитку"

вт, 03/30/2021 - 11:55
Голова ГО “Асоціація лідерів сталого розвитку”