Перейти к основному содержанию

Розвиток підприємництва в Україні має оптимістичні прогнози

чт, 03/18/2021 - 17:44

Про це йшлося в рамках Всеукраїнського Форуму "Україна 30. Малий і середній бізнес та держава"

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України має оптимістичні прогнози щодо розвитку економіки та підприємництва в нашій країні. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко на Всеукраїнському Форумі "Україна 30. Малий і середній бізнес та держава".

"В березні ми провели широке коло зустрічей зі Спілкою українських підприємців, з Європейською Бізнес Асоціацією, на яких обговорювали насущні проблеми як окремих бізнесів, так і системи загалом. Я дякую підприємцям за такий активний діалог і активну позицію. Пандемія COVID-19 та глобальна економічна криза, яка стала наслідком пандемії, стали величезним викликом для усіх нас. Це також стало і можливістю. Було започатковано багато ініціатив, пришвидшені кроки з дерегуляції і впровадженню додаткових елементів захисту бізнесу. На 2021 рік ми дивимося оптимістично щодо розвитку економіки України та підприємництва", - заявив Ігор Петрашко.

Він також додав, що одне з ключових завдань як Офісу президента, так і Кабінету міністрів - це зробити Україну найкращою країною для розвитку підприємництва та інновацій.

"Зробити Україну найкращою країною для розвитку підприємництва та інновацій - це одне з ключових завдань як Офісу президента, так і нашого уряду. Наше бачення базується на тому, що українські підприємства мають доступ до капіталу та знань, працюють в передбачуваному регуляторному середовищі й мають можливості для створення та розвитку легального бізнесу на території України та виходу на інші ринки. Амбітною ціллю є зміна іміджу в очах підприємців: від перепон до партнерства. Втручатися чи робити інтервенції політики мають передусім там, де є перспектива запуску нових чи пожвавлення існуючих ринків. Тобто, ми маємо зробити державу комфортною для підприємців для того, щоб вони хотіли розвивати бізнес в Україні. Окремо хочу зазначити про роль місцевого самоврядування та громад, які відіграватимуть ключову роль в досягненні поставлених завдань та мають стати дружніми та зрозумілими партнерами для бізнесу, інвестуючи в розвиток інфраструктури та програм заохочення підприємницької ініціативи", - заявив Ігор Петрашко.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.