Перейти к основному содержанию

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33

Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Українські банки активно пропонують підприємцям свої послуги. Конкуренція дуже висока, але навіть у цій ситуації тільки одиниці готові запропонувати дійсно універсальне карткове рішення для бізнесу.

Лідером у цьому напрямку залишається найбільший банк країни - ПриватБанк, який пропонує підприємцям унікальний продукт «Ключ до рахунку». Але що робить цю карту незамінною і виділяє її серед безлічі банківських карт для фізосіб і корпоративних клієнтів? Давайте в усьому розберемося.

Прямий доступ 24/7

Особливою рисою карти підприємця «Ключ до рахунку» є те, що вона дає прямий доступ до коштів на рахунку ФОП чи юридичної особи. Це – головна відмінність «ключа» від стандартних корпоративних карток, які пропонує більшість банків. Фактично більшість українських банків не забезпечує фізособам підприємцям прямого доступу до свого рахунку ФОП. Звичайна корпоративна картка відрізняється від «ключа» тим, що її потрібно постійно поповнювати грошима з основного рахунку ФОП чи рахунку підприємства.

Такі карті часто видають співробітникам компаній для ділових поїздок, закупок інших цільових витрат. У цьому разі на картку потрапляє лише необхідна для поточної справи сума, а от доступу до грошей на основному рахунку компанії немає. Тож будучи фізичною особою підприємцем вам доведеться постійно пам’ятати, що гроші з рахунку ФОП спочатку треба перевести на картку, якщо хочете мати їх під рукою. А гроші таки мають бути доступні, адже активна ділова людина вирішує протягом дня багато задач, що потурбують витрат.

«Ключ до рахунку» позбавлений недоліків корпоративних карт: баланс карти фактично є балансом рахунку ФОП.    

Гроші у безпеці

Не треба турбуватися через те, що усі гроші рахунку ФОП відображені та доступні на карті, адже сам по собі пластик високотехнологічний. Якщо раніше ПриватБанк випускав звичайні карти «Ключі» з магнітною стрічкою, то зараз пропонує картки оснащені чіпом. До того ж картка є іменною та може містити на собі фотокартку власника, що збільшить її захищеність від використання третіми особами.  

Та вам і не доведеться часто виймати картку з гаманця, адже приват об’єднав управління картковими рахунками у єдиному вікні свого мобільного застосунку Privat24. «Ключ до рахунку» дозволить вам безпечно робити будь-які оплати сервісів чи покупок як у офлайн, так і у інтернет магазинах. Причому неважливо, чи робите ви покупки для себе чи родини, чи у інтересах бізнесу. У будь якому випадку розраховуватися «ключем» у торгівельних мережах зручно. 

Окремо треба згадати про можливість миттєвого випуску діджитал карти. І це більш ніж актуально в умовах епідемії. Вам не доведеться йти до відділення, або чекати, коли вам доставлять замовлену картку. Кілька секунд і у вашому розпорядженні віртуальна картка компанії чи ФОПа, яку зручно використовувати у Google та Apple гаманцях.

Той факт, що усі картки клієнта, у тому числі і «Ключ до рахунку», відображені у єдиному додатку, мають ще одну перевагу: у вас не виникне жодних проблем зі сплатою податків, отриманням квитанцій чи виписок за своїми операціями з «ключем». Будь-які операції з підприємницькою карткою можна здійснювати не виходячи з дому у режимі 24/7. Увесь рух коштів по рахунках легко контролювати та підтверджувати. Все відбувається дуже прозоро, тож жодних проблем з податковою не виникатиме. Зручно те, що рух коштів по картці можуть бачити і бухгалтер і керівник компанії у Privat24 для бізнесу, а власник картки, у своєму додатку в Privat24. 

«Ключ» від люксу

Якщо ж ви хочете отримувати більше привілеїв та відчувати себе дійсно успішною діловою особою, то ваш вибір – карта «Ключ до рахунку» класу World від Mastercard. Ця картка іменна, оснащена чіпом та містить на собі фото власника. До того ж підтримує PayPass.

Підвищення класу картки куштує усього 100 грн, а от вигоди дає набагато більше. Власник картки класу World стає учасником «Дисконтного клубу». Для учасників клубу стають доступними знижки до 30% на товари та послуги партнерів програми. А серед них готелі, ресторани, транспортні сервіси, служби таксі, медичні заклади, тощо. І це ще не все!

Родзинкою карти є привілеї для подорожуючих. Безперечно, з пандемією міжнародні подорожі значно скоротилися. Проте світ вже активно вакцинується й скоро попит на перельоти стрімко зросте, зважаючи на відкладений попит на подорожі. Тож не зайвим буде підготуватися до того моменту. І тут ваш «Ключ» зможе відімкнути вам двері до бізнес-залів Mastercard у міжнародному аеропорту «Бориспіль» та багатьох аеропортах інших країн. 

При цьому ви зможете зекономити безліч часу та нервів, минаючи довжелезні черги на паспортному та митному контролі. Вам не загрожуватиме запізнення на рейс через це. Карта забезпечить проходження усіх необхідних процедур у режимі Fast Line. В Україні така послуга доступна в зоні вильотів аеропорту «Бориспіль» (термінали D і F) і в аеропорту «Жуляни».     

Читайте також

Глобальні тренди пошуку та утримання кадрів у компанії. HR-поради для МСБ 

вт, 11/23/2021 - 11:00
Брак кадрів - проблема, з якою стикається більшість бізнесменів в Україні. Згідно з даними державної служби зайнятості (ДСЗ) станом на 1 вересня 2021 р. кількість зареєстрованих вакансій зросла на 8%, у порівнянні з відповідним показником минулого року, і складає 80 тис. одиниць.

Forward Bank реалізує віддалену відеоідентифікацію клієнтів та можливість отримати віртуальну картку

вт, 10/12/2021 - 16:50
Відтепер, щоб отримати картку або кредит, не обов’язково відвідувати відділення банку. Завдяки сервісу відеоідентифікації та електронному підпису документів стає можливим миттєво оформити кредитну або дебетову картку через сайт банку чи у мобільному додатку Forward Online.

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення