Перейти к основному содержанию

Ігор Петрашко обговорив актуальні питання з представниками Європейської Бізнес Асоціації

пн, 03/15/2021 - 11:39

Учасники зустрічі мали можливість отримати відповіді на конкретні запитання

Зустріч міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з представниками компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації відбулася у онлайн-форматі. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Під час півторагодинного заходу учасники мали можливість дізнатись про кроки та плани міністерства щодо стимулювання економічного розвитку та розширення доступу бізнесу до фінансових ресурсів, а також отримати відповіді на конкретні запитання.

"Ми акцентуємо увагу на підвищенні доступності до фінансових ресурсів для малого і середнього бізнесу. Будемо розширювати вже діючі програми, такі як "Доступні кредити 5-7-9%", а також запроваджувати нові. Окрім того, з рестартом роботи Експортно-кредитного агентства українські підприємства отримають більші можливості для успішної конкуренції на світових ринках", - зазначив Ігор Петрашко.

Під час зустрічі було обговорено низку актуальних питань, які на даний час хвилюють бізнес-спільноту. Зокрема, щодо дерегуляції та гармонізації вітчизняного законодавства з законодавством ЄС, питань міжнародної торгівлі, експорту/імпорту окремих груп товарів, зокрема деревини, питання проведення антидемпінгових розслідувань. Окрім того, учасники зустрічі обговорили ситуацію на ринку молочної продукції, зниження до 14% ПДВ для аграріїв та державну підтримку сільгоспвиробників.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.