Перейти к основному содержанию

АМКУ перевірить дотримання конкурентного законодавства під час реалізації пального

чт, 03/11/2021 - 16:33

Прем'єр-міністр повідомив, що робочі групи здійснюють щоденний моніторинг цін в кожному регіоні

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Антимонопольному комітету України (АМКУ) здійснити перевірку дотримання законодавства про захист економічної конкуренції при реалізації пального. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі за підсумками наради в середу.

"За підсумками наради дав низку доручень. Антимонопольному комітету - виконати перевірку дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час реалізації світлих нафтопродуктів. Держмитслужбі, Держпродспоживслужбі та Держекоінспекції - за тиждень подати до Кабінету Міністрів пропозиції щодо здійснення лабораторних досліджень якості пального та пропозиції щодо створення державної системи якості пального", - написав прем'єр-міністр.

Серед доручень Шмигаля також активізація робочих груп за участю представників нафтогазової галузі, профільних асоціацій, органів місцевого самоврядування, Державної фіскальної служби, ДСНС, Нацполіції та інших уповноважених органів, а також проведення спільних заходів щодо боротьби з нелегальним обігом пального в Україні.

Як додав глава уряду, робочі групи здійснюють щоденний моніторинг цін на пальне в кожному регіоні.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.