Перейти к основному содержанию

Кабмін затвердив главу ліквідаційної комісії ДАБІ

ср, 03/10/2021 - 15:33

Уряд призначив тимчасовим виконувачем обов'язків глави ДАБІ Сергія Галіцина замість Ірини Король

Кабінет міністрів України затвердив т.в.о. глави Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Сергія Галіцина на посаду голови ліквідаційної комісії відомства. Відповідну постанову №183 від 3 березня було оприлюднено на сайті уряду.

"Кабінет міністрів України постановляє...затвердити головою комісії з ліквідації Державної архітектурно-будівельної інспекції директора департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Луганській області Галіцина Сергія Володимировича, увільнивши від цих обов’язків Король Ірину Миколаївну", - йдеться у постанові.

24 лютого, Кабінет міністрів призначив тимчасовим виконувачем обов'язків глави Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) Сергія Галіцина. Кабмін також визнав таким, що втратило чинність, розпорядження від 26 жовтня 2020 року про призначення Ірини Король т.в.о. глави ДАБІ.

Нагадаємо, зараз триває реформа Державної архітектурно-будівельної інспекції, яка стартувала 13 березня 2020 року. Планувалося, що замість одного органу контролю буде створено три. У грудні 2020 року в рамках реформи Кабінет міністрів створив Державну інспекцію архітектури та містобудування України (ДІАМ).

Читайте також

Visa допомогла в діджиталізації 16 мільйонам малих і середніх підприємств

ср, 09/22/2021 - 11:00
Нове дослідження Visa показує, наскільки важливі цифровізовані можливості для малих і середніх підприємств, щоб залишатися конкурентоспроможними у постпандемічному світі. На тлі рекордного зростання підприємництва виникає новий клас малих підприємств, що використовують цифрові технології.

«Фармак» відкрив офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах

вт, 09/21/2021 - 18:55
Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах.

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.