Перейти к основному содержанию

В 2021 році податкова не буде планово перевіряти малі і середні підприємства

вт, 03/09/2021 - 18:00

Головна категорія перевірок ДПС - великий бізнес

Податкова у 2021 році не буде перевіряти ФОП-ів, а також малих і середніх підприємців. Про це повідомила заступник керівника ДПС Наталія Рубан.

За її словами, планові перевірки дійсно будуть - на 2021 рік їхня загальна кількість складе близько 5000, але абсолютна більшість буде направлена на великі компанії.

Рубан стверджує, що ФОП-и взагалі не включені в список планових перевірок, причому ні великі, ні дрібні. Також немає в переліку підприємств малого та середнього сектора бізнесу. Головна категорія перевірок ДПС - великий бізнес.

Також нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу, планова документальна перевірка може бути проведена тільки щодо до тих платників, за якими зберігається ризик несплати податків і невиконання інших законодавчих обов'язків.

Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів України постановою від 03 лютого 2021 року №89 "Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок" скоротив строк дії обмежень, встановлених п. 522 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

Таке рішення прийнято відповідно до п. 4 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України від 17 вересня 2020 р. № 909-ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік". Таким чином, скорочено строк дії обмежень в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок, дозволивши проведення деяких видів перевірок юридичних осіб.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.