Перейти к основному содержанию

У ВРУ найближчим часом внесуть законопроект про націоналізацію "Мотор Січі"

чт, 03/04/2021 - 16:34

Документ внесуть в Раду на цьому або наступному тижні

Найближчим часом в Раду внесуть законопроект про націоналізацію АТ "Мотор Січ", проти китайського інвестора якого ввів санкції Зеленський. Про це повідомив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в коментарі телеканалу "Прямий".

За словами Арахамія, документ внесуть в Раду на цьому або наступному тижні. Також глава фракції "Слуга народу" вважає, що питання націоналізації необхідно обговорити з китайською стороною.

"Ви знаєте, що там наклали санкції проти китайських компаній, і це питання обороноздатності для того, щоб врегулювати правовий статус компанії", - сказав він.

Арахамія заявив, що зараз у "Мотор Січ" повністю невизначений стан.

"Це містоутворююче підприємство, на ньому працюють десятки тисяч людей, які звертаються до профільного комітету парламенту і просять визначити його статус та майбутнє", - підкреслив глава фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, китайська компанія Skyrizon за відмову України допускати її на "Мотор Січ" може відсудити понад 3,5 млрд доларів.

Також ми писали про те, що недавно Зеленський ввів санкції проти китайських власників "Мотор Січі". Китай у відповідь на це відправив ноту Києву.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.