Перейти к основному содержанию

Український стартап залучив $4,3 мільйона інвестицій

ср, 03/03/2021 - 17:55

Upswot залучив вкладення в seed-раунді від венчурних фондів та приватних інвесторів

Український сервіс Upswot залучив $4,3 млн вкладень в seed-раунді від венчурних фондів та низки приватних інвесторів. Про це повідомив один із засновників платформи Дмитро Норенко.

"Операцію закрили порівняно швидко. У нас були пропозиції від фондів і стратегів, а також кілька пропозицій про покупку компанії", — зазначив співзасновник проєкту Ярослав Ярославський.

Інвесторами виступили Common Ocean, CFVVentures, SpeedUp Group, First Southern National Bank, ICBA і приватні інвестори.

Справка

Upswot — це сервіс, який дає можливість для банків отримувати огляд фінансового стану бізнесу, за рахунок прямого доступу до бухгалтерських систем, CRM й інших даних, а бізнес в свою чергу отримує дешевші кредити і кращі ставки по депозитах.

Засновники проєкту — Андрій Давидчук, Ярослав Ярославський, Дмитро Норенко і Дмитро Сиволап. Основний ринок компанії — США. Проект став одним з переможців в ході сьомого і восьмого Pitch Day Українського фонду стартапів (USF) влітку 2020 року.

У команді — вже 40 осіб, але компанія найближчим часом планує збільшити штат до 60 осіб.

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.