Перейти к основному содержанию

Матеріали для тестів на діабет будуть централізовано доставлені в будь-яку точку України

вт, 03/02/2021 - 11:00

Провідний сервіс з пошуку і доставки лікарських засобів Liki24.com став партнером ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку» в проекті «Врятуй собі життя — перевірся на діабет».

Компанія разом з партнерами забезпечить логістику необхідних матеріалів для проведення тестування у будь-яку точку країни. Вона також долучиться до інформаційної кампанії щодо профілактики діабету і необхідності своєчасної діагностики, для запобігання важким наслідкам захворювання.

«Діабет входить в десятку найбільш смертельних хвороб у світі. За даними ВООЗ, до 2030 року захворювання буде на сьомому місці в цьому списку. Своєчасна діагностика здатна врятувати життя мільйонам людей, адже діабет протікає безсимптомно і багато людей дізнаються про нього лише після прояву серйозних ускладнень. Компанія Liki24.com запропонувала взяти на себе логістику. Тепер наші тест-смужки, глюкометри, медичні халати, атрибутика будуть вчасно та безкоштовно доставлені учасникам акції», — наголосила Олена Зубарєва, глава ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку».

«Важливість питання діагностики діабету важко переоцінити. Ми підтримали цю ініціативу, бо знаємося на доставці ліків і інших товарів із аптек. Наш сервіс співпрацює з понад 5 тисячами аптек по всій Україні. Надаємо інформацію про наявність та ціни на 70 тисяч ліків, товарів для догляду, косметики, виробів мед призначення і допомагаємо користувачам отримати їх за оптимальною ціною, збираючи медикаменти для відправлень з різніх аптек. Партнерство - це головний принцип, що нас єднає. Кожен додає у спільну справу те, що вміє робити найкраще - так народжується національний проект», - прокоментував Антон Авринській, засновник та керівник сервісу Liki24.com

Нагадаємо:

Для профілактики захворювання, його виявлення на ранніх стадіях та підвищення рівня культури здоров'я населення в Україні стартувала громадська національна програма «Врятуй собі життя — перевірся на діабет».

Головна ідея полягає у залученні компаній для проведення експрес-тестів співробітникам, мешканцям населених пунктів присутності бізнесу та іншим категоріям громадян. Акція триватиме до 14 листопада, коли у світі відзначається Міжнародний день діабету. За попередніми розрахунками, в ній зможуть взяти участь до 1 млн людей.

Проект ініціювала ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку», що ставить метою об’єднати бізнес, владу, громадянське суспільство та ЗМІ для вирішення важливих соціальних проблем.

Актуальність теми пов'язана також із продовженням пандемії коронавірусу. За даними Міжнародної діабетичної федерації, найбільші ускладнення від COVID-19 мають саме хворі на цукровий діабет. Своєчасна діагностика діабету допоможе скорегувати лікування інших хвороб.  

Проект має підвищити рівень обізнаності про діабет та сприяти проведенню масової перевірки жителів країни, перш за все, категорій із найбільшим ступенем ризику: людей старше 45 років, із зайвою вагою, підвищеним артеріальним тиском, хронічним панкреатитом та ін.


Довідка:

ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку» створена для об'єднання бізнесу, влади, суспільства і медіа для вирішення соціально - значущих завдань. Членами асоціації є найбільші українські компанії, громадські організації, медіа та їх лідери, які виконують соціальну місію, розвивають суспільство і сприяють досягненню Цілей сталого розвитку.

Маркетплейс Liki24.com заснований в 2017 році. Це сервіс з пошуку і доставки ліків, який допомагає українцям купувати медикаменти, не виходячи з дому, з економією до 30% відносно середніх цін в аптеках. У 2020-му компанія вийшла за межі України і сьогодні також розвивається в Польщі. 

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.