Перейти к основному содержанию

Українська платформа Shop-Express у лютому 2021 р. запустила оновлений сервіс зі створення інтернет-магазинів

чт, 02/25/2021 - 17:20

Ринок послуг зі створення інтернет-магазинів трансформується під потреби бізнесу. У тренді – сервісна модель, яка включає не тільки створення сайту, а й постійну підтримку його надійної роботи.

Створити інтернет-магазин швидко і за помірний бюджет – за останній рік стало питанням виживання для багатьох підприємців сфери торгівлі. Веб-студії, які надають ці послуги, сьогодні все частіше пропонують клієнтам не тільки створення сайту, а й пакетне обслуговування за фіксовану річну плату. Воно включає подальшу технічну підтримку роботи інтернет-магазину  – хостинг, необхідні оновлення, гарантію безперебійної роботи сайту. 

З лютого 2021 року платформа по створенню брендових інтернет-магазинів Shop-Express оновила пакетні послуги і ціни на створення інтернет-магазинів, які пропонує клієнтам – розширила функціональність, оптимізувала вартість пакетів та збільшила їх кількість, щоб кожен клієнт міг обрати найбільш підходящий варіант у залежності від своїх потреб. Найдешевший пакет включає інструменти для створення магазину на 500 товарних позицій – готові адаптивні теми дизайну, підключення власного домену, хостинг та необмежену кількість замовлень.

Реалії сьогодення і висока конкуренція на ринку онлайн-торгівлі диктують вимоги до інтернет-магазину. Як мінімум, повноцінний сайт має бути з платіжною функцією та інтеграцією з кількома провідними маркетплейсами, куди інформація про товари буде завантажуватися автоматично. Підтримувати роботу такого інтернет-магазину власними силами для підприємців стає все складніше – необхідно володіти хоча б мінімальними технічними знаннями та стежити за всіма оновленнями і своєчасно їх вносити, витрачаючи на це час. Тому все більше власників магазинів надають перевагу варіанту передачі на аутсорсинг технічної частини роботи сайту.  

«Запуск готового магазину на доменному імені власника відбувається за 5-15 днів, у залежності від наявності матеріалів для наповнення і обраного пакета послуг», – розповідає Олексій Петриченко – засновник платформи Shop-Express. Надалі клієнт може за будь-якої потреби звернутися за техпідтримкою, яка допоможе, наприклад, змінити дизайн сайту, оновити логотип, додати нові розділи і т.п. 

Під час пандемії платформа стала свого роду порятунком для продавців, які хотіли швидко оцифрувати свій бізнес. «У березні 2020 року ми зробили послуги безкоштовними, відкривши повний доступ до всієї функціональності платформи для продавців, які потребували швидкого переходу на онлайн продажі», – розповідає Олексій Петриченко. Протягом місяця відкритості сервісу ним скористалися близько двох тисяч продавців. 

Компанії починала діяльність в двохтисячних, як розробник елітних сайтів та інтернет-магазинів «під ключ» для відомих брендів з України, США, Європи. «Від старту і до запуску готового магазину могли пройти місяці, процес вимагав постійного узгодження з замовником, а функціональність не дуже відрізнялася. Варіювався дизайн, інформаційне наповнення, а переговори велися, в основному, про зовнішній вигляд і зручність використання», – згадує Олексій Петриченко. За кілька років роботи Shop-Express на ринку ситуація змінилася кардинально. «Зараз головна вимога замовників до інтернет-магазину – він повинен добре продавати товари, для цього важлива інтеграція з популярними торговими онлайн-майданчиками, Google Покупками, Facebook, Instagram», – зазначив Олексій. «Ми постійно спостерігали, як розвивається ринок e-commers в інших країнах і все частіше помічали початок тих самих процесів в Україні. Так ми побачили, що індивідуальна розробка магазинів і сайтів відходить в минуле, все більша кількість компаній готові швидко запустити магазин, щоб відразу почати продавати, а різницю бюджету направити на рекламу і маркетинг», – резюмував засновник платформи.

У 2020 році кількість створених на платформі Shop-Express інтернет-магазинів зросла в три рази у порівнянні з попереднім роком. Низької вартості готового продукту компанії вдалося досягти шляхом впровадження моделі обслуговування SaaS: регулярні технічні оновлення для всіх магазинів виконуються одночасно, нова функціональність додається всім клієнтам в рамках підписки.


Довідка: 

Команда IT-спеціалістів, які на сьогодні складають основу колективу Shop-Express, почала діяльність з розробки сайтів у 2005 році. Як платформа зі створення брендових інтернет-магазинів Shop-Express компанія почала працювати з 2017 р., саме в цьому році розроблено та запущено перший магазин на платформі. За час існування послугами компанії з розробки сайтів скористувалися понад 2000 клієнтів з України, США, Європи (станом на лютий 2021 р).

Партнером компанії з e-commerce є Visa, окрім того, платформа Shop-Express реалізує спільні проекти з «Райффайзен банк Аваль», Банком Південний, Portmone, LiqPay, Ощадбанк, Platon, ТАСPAY, UAPAY, FONDY. Зараз платформа співпрацює з п’ятьма майданчиками з онлайн-продажів, список партнерів постійно розширюється.

Читайте також

Сергій Погребной - "З початком пандемії COVID-19 вибухово зросла кількість кібератак"

пт, 04/02/2021 - 15:20
Партнер АТ Sayenko Kharenko, голова опікунської ради АПКБУ, віце-президент ASIS Ukraine

Кіберпростір — це загальна територія. Як бізнесу вберегти себе від кіберзагроз

пт, 04/02/2021 - 13:35
Денис Несін — Chief Information Officer холдингу TECHIIA. Експерт в IT і Information Security.

Під пильним наглядом

пт, 04/02/2021 - 11:30
“Нова нормальність”, або Як убезпечити бізнес від атак хакерів

Українська платформа Shop-Express у лютому 2021 р. запустила оновлений сервіс зі створення інтернет-магазинів

чт, 02/25/2021 - 17:20
Ринок послуг зі створення інтернет-магазинів трансформується під потреби бізнесу. У тренді – сервісна модель, яка включає не тільки створення сайту, а й постійну підтримку його надійної роботи.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ

Реальна віртуальність: онлайн-банкінг стає ще одним полем конкурентної боротьби

пт, 10/23/2020 - 10:20
Банкі наввипередки пропонують мобільні додатки для приватних підприємців. Деякі — навіть з повністю безкоштовним обслуговуванням