Перейти к основному содержанию

Інвестори зацікавлені в концесії залізничних вокзалів Одеси і Львова

вт, 02/23/2021 - 16:21

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій

Міністерство інфраструктури в зв'язку з зацікавленістю інвесторів розглядає можливість передачі в концесію залізничних вокзалів Одеси і Львова. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура".

"Зараз ми проговорюємо Одесу і Львів, тому що до них теж велика увага як до об'єктів концесії", - сказав він.

За словами Криклія, концесія дозволить перетворити вокзали в торгово-розважальні комплекси і створити додаткові робочі місця.

У листопаді 2020 року Кабінет міністрів затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів, які планується реалізувати до 2023 року. У переліку пріоритетних для держави проєктів в залізничній галузі - концесія вокзалів і станцій Харків-Пасажирський, Дніпро-Головний, Вінниця, Миколаїв, Чоп, Київ-Пасажирський, Хмельницький.

Під час свого виступу міністр також наголосив, що інфраструктура України швидко розвивається - будуються дороги з елементами інтелектуальної транспортної системи і у 2021 році на українських дорогах буде вже 100 комплексів автоматичного зважування у русі.

"Багато доріг будується. І це ті речі, які можна помітити та відчути. Це ті амбітні завдання, які поставив президент. Але не менш важливо, щоб ці дороги були безпечними з елементами інтелектуальної транспортної системи, і ми могли захищати як дороги, так і життя учасників дорожнього руху. Вже в цьому році буде 100 комплексів автоматичного зважування у русі. Коли не інспектор з людським фактором буде перевіряти на дорозі фуру чи вантажівку – перевищила вона чи руйнує дороги – а це буде повністю автоматизований процес. З січня в пілотному режимі запрацював Центр обробки даних Державної служби з безпеки на транспорті. Понад 30 комплексів вже відвантажує інформацію до цього центру. І ми очікуємо від Верховної Ради ухвалення у другому читанні необхідних законопроєктів для того, щоб можна було автоматично накладати адміністративні постанови", - заявив Владислав Криклій.

Читайте також

Економіка США знову переживає бум - фахівці з Wall Street

пт, 11/26/2021 - 17:02
Економісти з Wall Street підвищили свої прогнози зростання економіки США у четвертому кварталі: відновлення йде швидше, ніж очікувалося.

ПФУ розробив електронний сервіс для розрахунку розміру пенсії

пт, 11/26/2021 - 16:02
Сервіс за результатами обчислення стажу визначає право на призначення пенсії та дату, в яку виникне таке право.

У Держреєстрі фіксуватиметься вартість земельних ділянок чи об'єктів будівництва

пт, 11/26/2021 - 15:02
Кабінет міністрів 24 листопада затвердив зміни до процедури реєстрації прав на нерухоме майно, зокрема фіксування ціни майна за договором купівлі-продажу.

Через повідомлення про новий штам COVID світові фондові індекси падають

пт, 11/26/2021 - 14:01
26 листопада світові фондові індекси демонструють негативні показники на тлі новин про появу нового штаму коронавірусу, ймовірно стійкого до антитіл, що виробляються в результаті вакцинації.

Держстат говорить про зростання прибутку великого та середнього бізнесу з початку року

пт, 11/26/2021 - 13:00
Прибуток великих та середніх підприємств України у січні-вересні зріс на 170% проти трьох кварталів 2020 року до 702 млрд грн.

"Мотор Січ" будуватиме пасажирський гелікоптер на 8 пасажирів

пт, 11/26/2021 - 12:02
Запорізьке підприємство "Мотор Січ" будуватиме композитний пасажирський вертоліт із європейських матеріалів, розрахований на 8 осіб.