Перейти к основному содержанию

Інвестори зацікавлені в концесії залізничних вокзалів Одеси і Львова

вт, 02/23/2021 - 16:21

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій

Міністерство інфраструктури в зв'язку з зацікавленістю інвесторів розглядає можливість передачі в концесію залізничних вокзалів Одеси і Львова. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура".

"Зараз ми проговорюємо Одесу і Львів, тому що до них теж велика увага як до об'єктів концесії", - сказав він.

За словами Криклія, концесія дозволить перетворити вокзали в торгово-розважальні комплекси і створити додаткові робочі місця.

У листопаді 2020 року Кабінет міністрів затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів, які планується реалізувати до 2023 року. У переліку пріоритетних для держави проєктів в залізничній галузі - концесія вокзалів і станцій Харків-Пасажирський, Дніпро-Головний, Вінниця, Миколаїв, Чоп, Київ-Пасажирський, Хмельницький.

Під час свого виступу міністр також наголосив, що інфраструктура України швидко розвивається - будуються дороги з елементами інтелектуальної транспортної системи і у 2021 році на українських дорогах буде вже 100 комплексів автоматичного зважування у русі.

"Багато доріг будується. І це ті речі, які можна помітити та відчути. Це ті амбітні завдання, які поставив президент. Але не менш важливо, щоб ці дороги були безпечними з елементами інтелектуальної транспортної системи, і ми могли захищати як дороги, так і життя учасників дорожнього руху. Вже в цьому році буде 100 комплексів автоматичного зважування у русі. Коли не інспектор з людським фактором буде перевіряти на дорозі фуру чи вантажівку – перевищила вона чи руйнує дороги – а це буде повністю автоматизований процес. З січня в пілотному режимі запрацював Центр обробки даних Державної служби з безпеки на транспорті. Понад 30 комплексів вже відвантажує інформацію до цього центру. І ми очікуємо від Верховної Ради ухвалення у другому читанні необхідних законопроєктів для того, щоб можна було автоматично накладати адміністративні постанови", - заявив Владислав Криклій.

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.