Перейти к основному содержанию

L’Oréal Україна розпочинає 5-й сезон загальноосвітньої програми «Краса для всіх» (Beauty for a Better Life)

пн, 02/15/2021 - 16:02
Новини компаній

Програма передбачає  понад 500 годин навчання як в онлайн-, так і в офлайн-форматі

У лютому 2021 року L’Oréal Україна розпочинає 5-й сезон прое кту «Краса для всіх», щоб  допомогти жінкам, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства, здобути  безплатну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі  народонаселення та за підтримки Фундації L’Oréal. 

Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій  життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до  кращого життя. 

У 2021 році L’Oréal розпочинає навчання одразу у двох містах України: Києві та Львові. У Києві  програма реалізовуватиметься у новому приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, що  стало можливим за сприяння Київської міської державної адміністрації та фінансової підтримки  уряду Великої Британії. У Львові — на базі Молодіжного навчального центру імені св. Івана  Боско. 

Протягом шести місяців, із лютого по червень 2021 року, 74 учасниці проходитимуть навчання у  групах (до 20 осіб у кожній групі) із дотриманням усіх заходів безпеки. Програма передбачає  понад 500 годин навчання як в онлайн-, так і в офлайн-форматі. 

За 4 роки реалізації загальноосвітньої програми 100 жінок безплатно здобули  освіту у сфері краси. За умови успішного навчання ще 74 учасниці отримають  дипломи про здобуття професії перукарки. 

Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії,  Європи та Середнього Сходу. 

«Економічна залежність від чоловіка та відсутність можливостей забезпечувати дітей та себе  є однією з найбільш поширених причин, що зупиняють жінку від виходу із ситуації насильства.  За нашими дослідженнями, в Україні 1,1 млн жінок щорічно* зазнають фізичного та  сексуального насильства і 2/3 з них нікуди не звертаються по допомогу. Надаючи можливість 

жінці опанувати професію, яка може забезпечувати стабільний дохід, ми фактично робимо її  більш захищеною та впевненою в собі, даємо їй інструмент для того, щоб розірвати коло  насильства», — зазначає Павло Замостьян, заступник представника UNFPA, Фонду ООН у  галузі народонаселення

Юлія Романенко-Копчинські, директорка з корпоративних комунікацій L’Oréal Україна: 

«В умовах загострення соціальної нерівності жінки непропорційно більшою мірою страждають від  наслідків кризи. Водночас в усьому світі відзначається зростання домашнього та сексуального  насильства, в тому числі через запроваджений режим самоізоляції. 

Для нас вкрай важливо підтримувати найбільш незахищених жінок. Саме тому ми спрямували всі  зусилля на масштабування проєкту в Україні у 2021 році з метою допомогти жінкам у досягненні  соціальної та професійної інтеграції». 

Beauty for a Better Life! 

Про компанію L’Oréal 

L’Oréal понад 100 років присвячує себе красі. В унікальному портфоліо компанії — 35 взаємодоповнюючих  міжнародних брендів. Обсяг продажів Групи у 2019 році сягнув 29,87 млрд євро, а в її штаті по всьому світу працює  88 000 осіб. Як світовий лідер у галузі краси компанія L’Oréal представлена в усіх каналах дистрибуції: на ринку  товарів масового попиту, в універмагах, аптеках, салонах краси, точках безмитної торгівлі та електронній комерції.  Дослідження й інновації, яким присвячують себе 4100 відданих своїй справі науковців-дослідників, згуртувавшись  задля задоволення потреб у красі по всьому світу, — ключовий елемент стратегії L’Oréal. Зобов’язання L’Oréal  охоплюють амбітні цілі в галузі сталого розвитку до 2030 року і мають на меті залучити всю її екосистему заради  створення більш інклюзивного та сталого суспільства. 

Про Фундацію L’Oréal 

За допомогою програм краси Фундація допомагає жінкам, які страждають від хвороб, фінансових труднощів чи  соціальної ізоляції, повернути собі почуття власної гідності й жіночності, що позитивно впливає на їхнє самовідчуття  та успішність. Також Фундація проводить освітні програми для експертів у сфері краси. 

Про UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення 

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у  150 країнах та територіях світу, а з 1997 року — і в Україні. 

Вебсайт: www.ukraine.unfpa.org.  

Читайте також

Головна зустріч рітейлу країни: про що будуть говорити на RAU Expo 2021

чт, 02/25/2021 - 17:13
14-15 квітня у НСК «Олімпійський» відбудеться ювілейна – V найбільша спеціалізована виставка індустрії рітейлу й девелопменту в Україні RAU Expo 2021. Серед спікерів ділової програми представники компаній: Брокард-Україна, Nielsen, INTERTOP Ukraine, АТБ, КОЛО, БЦ і ТРЦ Retroville, ТРЦ Dream Town, Фокстрот, Антошка та інші. Організатор – Асоціація рітейлерів України. Захід пройде з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Будівлі у п’яти містах України підсвітять на підтримку пацієнтів із рідкісними захворюваннями

ср, 02/24/2021 - 15:29
Таким чином організатори прагнуть привернути увагу до хворих на орфанні захворювання

«Врятуй собі життя — перевірся на діабет». В Україні стартує програма раннього виявлення захворювання

вт, 02/16/2021 - 14:14
Діабет увійшов до десяти найнебезпечніших хвороб у світі

BORJOMI FLAVORED WATER: твій ковток дикої природи

вт, 02/16/2021 - 13:21
Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER – без цукру. З нотами ягід, трав і фруктів

ALFA Smart Agro планує розпочати експорт до Молдови

вт, 02/16/2021 - 12:24
Препарати успішно пройшли випробування та отримали свідоцтва про реєстрацію в цій країні

Власникам преміальних карт VISA - Телемедицина від ARX!

пн, 02/15/2021 - 16:25
Це додаткова послуга для власників преміальних карт VISA Platinum, Signature та Infinity