Перейти к основному содержанию

Авіакомпанії Ігоря Коломойського намагаються повернути монополію на польоти в Стамбул через суд

ср, 02/10/2021 - 13:52

Наразі рішення суду не набрало чинності і сторони можуть оскаржити його в апеляційній інстанції  

Наказ Державіаслужби, яким право на польоти з Києва в Стамбул було надано конкуруючому перевізнику SkyUp, за позовом авіакомпанії "Роза Вітрів" (Windrose) був анульований. Про це повідомляє Окружний адміністративний суд Києва.

Крім того, як повідомляє аvianews.com, одночасно суд скасував наказ регулятора, яким "Розу Вітрів" позбавили права на польоти на цій лінії через те, що вона не використовувала квоту протягом 12 місяців.

Авіаперевізник аргументував відсутність рейсів тим, що протягом року суперечку за право літати на лінії Київ-Стамбул вела авіакомпанія Atlasjet Ukraine. Через це, на думку позивача, існувала правова невизначеність щодо можливості виконувати польоти в Стамбул.

Зараз на лінії Київ-Стамбул авіакомпанії обох країн можуть виконувати по 24 рейси на тиждень. В Україні 21 частота віддана МАУ, три - SkyUp. Перша здійснює сім рейсів на тиждень, друга - три. На вихід на лінію претендувала також Azur Air Ukraine, однак авіакомпанії відмовили через відсутність вільної квоти.

Як повідомлялося, Державна авіаційна служба в квітні 2020 року дозволила авіакомпанії SkyUp здійснювати авіарейси з Києва та Стамбул.

Авіакомпанія МАУ заснована в 1992 році. Її власником вказана кіпрська "Онтобет Промоушнз Лімітед", бенеціфіари якої не розголошуються. Одним з кінцевих бенефіціарів є олігарх Ігор Коломойський, якому, за його словами, належить 25% компанії.

За даними ЗМІ, авіакомпанія Windrose також входить в сферу впливу фінансово-промислової групи "Приват", співвласником якої є Ігор Коломойський. У Державному реєстрі юросіб засновниками компанії значаться ТОВ "Райдел" (Київ), ТОВ "Феста", "Ренлі" (Дніпро) і дві кіпрські компанії Bregenzer Limited і Perfekciy Ltd.

При цьому в 2017 році "Дніпроавіа" Коломойського перед банкрутством передала Windrose свої регіональні літаки Embraer 145, а також маршрутну мережу.

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.