Перейти к основному содержанию

На що українські компанії найчастіше скаржилися бізнес-омбудсмену - статистика

пт, 02/05/2021 - 15:16

Всього установа одержала 451 скаргу

В жовтні-грудні 2020 року установа одержала 451 скаргу на порушення з боку держорганів, що на 9% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року і на 3% більше в порівнянні з липнем-вереснем 2020 року. Про це повідомив офіс бізнес-омбудсмена в четвер, 4 лютого.

Згідно з оприлюдненим прес-релізом, найбільша кількість скарг компаній надійшла на Державну податкову службу - 64%, на правоохоронні органи - 12%, на держрегуляторів - 7%.

"Серед найпоширеніших податкових проблем підприємців було блокування податкових накладних (177 скарг), що складається з трьох типів проблем: класична зупинка реєстрації накладних (100 скарг), включення в список ризикових платників (29 скарг) і невиконання судових рішень про реєстрацію накладних (48 скарг)", - вказав офіс бізнес-омбудсмена.

У той же час саме дії правоохоронних органів стали однією з причин зростання кількості скарг в четвертому кварталі минулого року. Кількість таких скарг була найбільшою за останні 10 кварталів, хоча в абсолютних цифрах цей показник не виглядає значним - 56 скарг, вказали в Офісі.

"Підприємці, зокрема, скаржилися на процесуальні зловживання Нацполіціі і СБУ", - зазначено в повідомленні.

Тим часом, у Мінфіні заявили, що заборона на проведення документальних перевірок фізичних осіб підприємців залишається незмінною. І одночано в уряді не виключили можливості здійснювати планові перевірки та перевірки за певними сигналами ризик-орієнтованої системи, яка є в податковій, зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте також

Visa допомогла в діджиталізації 16 мільйонам малих і середніх підприємств

ср, 09/22/2021 - 11:00
Нове дослідження Visa показує, наскільки важливі цифровізовані можливості для малих і середніх підприємств, щоб залишатися конкурентоспроможними у постпандемічному світі. На тлі рекордного зростання підприємництва виникає новий клас малих підприємств, що використовують цифрові технології.

«Фармак» відкрив офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах

вт, 09/21/2021 - 18:55
Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах.

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.