Перейти к основному содержанию

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50

Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

"Перш за все це великий контракт з Alstom і урядом України щодо поставки електровозів, який також передбачає локалізацію (виробництва, - ред.) В Україні", - заявив Омельченко.

Омельченко сподівається розширити співпрацю в Alstom в будівництві швидкісних ж / д шляхів на маршрутках "Київ-Львів" і "Київ-Одеса".

Також посол анонсував переговори про будівництво в Україні станцій питної води.

"Така станція вже побудована в Маріуполі. Це десятки мільйонів євро. Сподіваємося, що таке будівництво почнеться в Києві та Луганську", - підкреслив Омельченко.

  • У червні 2019 року АТ "Укрзалізниця" провела переговори з французькою компанією Alstom і домовилася про виробництво з 110 електровозів. Локомотиви від Alstom повинні зробити до 2025 року на Запорізький електровозоремонтний завод. Згідно переговорів, в кінцевому підсумку УЗ повинна була отримати 210 електровозів від Alstom.
  • У квітні 2020 року франція була готова фінансувати проект поставки локомотивів Alstom в Україну
  • В кінці червня в УЗ заявили, що можуть локалізувати на українських підприємствах виробництво 35% електровозів.
  • 23 вересня Володимир Жмак заявив, що Укрзалізниця здатна відновити і провести капітальний ремонт більшої частини локомотивного парку. За його словами, УЗ вже розробила рішення для виділення коштів на ремонт локомотивів.
  • Актуальний знос вагонів і локомотивів УЗ перевищує 90%.

Автор: Liga

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.