Перейти к основному содержанию

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Новини компаній

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Регулятор стежить за запуском грального бізнесу, його легалізацією, займається ліцензуванням учасників ринку та моніторингом їхньої роботи. Головна місія комісії – створення системи, яка спростить умови роботи в гральній і лотерейній сферах.

У повноваження колегіального органу входять:

  • розроблення ліцензійних умов ведення грального бізнесу;
  • видання та анулювання ліцензій;
  • встановлення вимог до державної системи онлайн-моніторингу та її адміністрування;
  • розгляд скарг гемблерів та інших осіб на дії гральних операторів;
  • внесення в державні органи влади пропозицій щодо законопроєктів та інших нормативно-правових документів у сфері азартних ігор;
  • створення сприятливих умов для залучення інвестицій у гемблінг-сферу тощо.

Іван був призначений на пост голови комісії в жовтні 2020 року. До цього він обіймав посаду секретаря Консультативної ради в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України. Також він має досвід роботи у сфері менеджменту, фінансів і міжнародних відносин. Має статус ветерана АТО.

24 лютого своїм виступом Іван відкриє конференцію UGW 2021, яка об’єднає на одному майданчику законодавців, членів профільних асоціацій, українських та іноземних гемблінг-експертів.

Борис Баум в подкасті «Інсайдер UGW»

Почесним гостем Ukrainian Gaming Week 2021 стане позаштатний радник заступника керівника Офісу президента України і одна з ключових фігур в гральній індустрії - Борис Баум. У грудні 2020-го його затвердили на посаді першого заступника голови Консультаційної-експертної ради, яка буде працювати при Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

Борис став учасником подкасту «Інсайдер UGW», організатором якого виступає Smile-Expo, а ведучим - бренд-амбасадор Ukrainian Gaming Week 2021 Лаврентій Губін.

В рамках відеоінтерв'ю Борис розповів, які фахівці будуть входити до складу Консультаційно-експертної ради грального регулятора і уточнив, якою діяльністю ця структура буде займатися. Він уточнив, які правила оподаткування виграшів в гемблінг-закладах вважає найбільш прийнятними, а також відповів на інші запитання.

Повний випуск подкасту «Інсайдер UGW» за участю Бориса Баума дивіться далі.

Про Ukrainian Gaming Week 2021

Масштабна галузева виставка Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 24-25 лютого в київському МВЦ. На заході свої продукти та послуги представлять лідери світового ринку азартних ігор.

У перший день івенту відбудеться конференція, на якій провідні експерти розкажуть про тонкощі регулювання гральної діяльності, проаналізують основні положення законодавства, а також обговорять перспективи розвитку гемблінг-галузі та розглянуть інші актуальні теми.

Організатор заходу

Подію організовує міжнародна компанія Smile-Expo, яка протягом 14 років проводить по всьому світу галузеві заходи на тему інновацій.

Щоб залишатися в курсі всіх оновлень програми UGW 2021, слідкуйте за новинами на офіційному сайті та підписуйтеся на Telegram-чат для онлайн-нетворкінгу.

Програма та реєстрація – ugw.com.ua.

Читайте також

Кредитний портфель «Укргазбанку» у 2021 році зріс на 7 млрд грн

вт, 01/25/2022 - 08:49
За минулий рік кредитний портфель «Укргазбанку» зріс на 7 млрд грн, що в тому числі сприяло покращенню показника чистої процентної маржі до рівня 4,6% (2,5% – за результатами 2020 року).

Портрет українського інвестора: хто купує акції міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp

пн, 01/24/2022 - 14:47
Аналітики Альфа-Банку Україна склали портрет українського інвестора. Основа – дані клієнтів, які купують та продають акції міжнародних компаній у Sense SuperApp.

Як відрізнити контрафактний амортизатор від фірмової запчастини

вт, 01/18/2022 - 10:30
Купуючи амортизатор великого бренду, водій ризикує натрапити на підробку. Вона прослужить менше фірмового виробу, а також не забезпечує належного рівня комфорту та безпеки. Фахівці Автопро відзначають, що водієві не треба бути експертом в автомобільній справі для того, щоб підібрати фірмові амортизатори.

ТОП-10 сайтів з пошуку роботи у Чехії

вт, 01/04/2022 - 13:42
Українські заробітчани зарекомендували себе як старанні відповідальні працівники, тому наших співвітчизників чекають роботодавці з європейських країн. Для працевлаштування люди часто обирають Чехію. Зарплати тут вищі, ніж у Польщі, країна розташована близько до дому, немає значної різниці у культурах та менталітеті. Чехія не в змозі самостійно забезпечити кількість необхідного персоналу, тому іноземним громадянам пропонують влаштуватися на роботу за спеціальністю, отриманою в Україні чи займати тимчасові вакансії. Та де шукати роботу?

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10
23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

ЖК Creator City: житло бізнес-класу без компромісів

чт, 12/16/2021 - 10:33
Попри те, що в Україні немає офіційно затвердженої класифікації новобудов, за роки свого розвитку ринок нерухомості дійшов розділення на чотири основні сегменти.