Перейти к основному содержанию

"МТБ БАНК" почав впроваджувати кредитування під договори довірчої власності

пн, 12/28/2020 - 20:11
Новини компаній

Нововведення руйнує стіну недовіри між банками і позичальниками.

При укладенні договорів довірчої власності банк може не турбуватися, що позичальник таємно виведе заставу, перепродасть її та залишить банк ні з чим. Водночас позичальник, основним активом якого є товар, наприклад, газ, відчуває себе більш упевнено, коли є можливість оформлення у забезпечення за своїми зобов'язаннями товару, що підвищує шанси на отримання кредиту та довіру з боку банку.

Таку думку висловив Президент АТ "ОДЕСАГАЗ" Ігор Учитель, коментуючи запровадження нової послуги з кредитування ПАТ МТБ БАНК, пише Апостроф.

На думку Президента "ОДЕСАГАЗу" такий підхід тільки  сприяє посиленню довіри кредитора та позичальника. "Проблему недовіри до позичальників, яка виникла через тотальні неплатежі за позиками в 2014-2015 роках, держава запропонувала вирішити шляхом банківського кредитування під заставу товарів через оформлення договору довірчої власності", - підкреслив Ігор Учитель.

Керівництво МТБ БАНКу також висловилися щодо позитивних аспектів запровадженої програми. "Першим таким позичальником у нашому банку стала "Міжнародна газова компанія", – зазначив Голова Правління МТБ БАНКу Юрій Кралов.

"Кредитування шляхом укладення договору довірчої власності істотно відрізняється від позик під заставу рухомого і нерухомого майна. Якщо банк, наприклад, оформляє іпотеку – у цьому випадку господарем квартири, яка виступає предметом  застави, фактично залишається її власник. У разі ж кредитування під договір довірчої власності – вона належить банку. І повертається у власність господаря лише після погашення кредиту", - зазначив Юрій Кралов.

Голова Наглядової Ради МТБ БАНКу Ігор Згуров підкреслив, що, отримуючи кредит в МТБ БАНКу під заставу товарів шляхом оформлення договору довірчої власності, позичальник забезпечує безперервність операційного процесу. "А це, мабуть, для бізнесу одна з головних складових успіху: не зупинятися ані на хвилину", - підкреслив Ігор Згуров.

Читайте також

Під час локдауну українці стали у півтора раза частіше купувати онлайн

пт, 01/15/2021 - 15:38
Українці стали значно частіше купувати товари в інтернеті на фоні оголошення та впровадження січневого локдауну. Кількість замовлень онлайн у п’яти найпопулярніших категоріях зросла на 46%.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Відбулась найбільша в Україні конференція про IT-освіту

вт, 12/29/2020 - 12:11
Конференція залучила 43-х спікерів та рекордну кількість учасників — 1189.

"МТБ БАНК" почав впроваджувати кредитування під договори довірчої власності

пн, 12/28/2020 - 20:11
Нововведення руйнує стіну недовіри між банками і позичальниками.