Перейти к основному содержанию

Зеленський Указом створив Раду з питань малого підприємництва

вт, 12/22/2020 - 11:45

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак закликав учасників максимально швидко організувати роботу Ради та почати вирішувати проблеми малого підприємництва.

Президент України Володимир Зеленський своїм Указом утворив Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва.

Про це повідомляє сайт Президента.

Цей консультативно-дорадчий орган при Президентові утворений з метою сприяння налагодженню конструктивної взаємодії органів державної влади та суб'єктів малого підприємництва, їх громадських об'єднань, йдеться в повідомленні.

Головою Ради стала заступник керівника Офісу Президента Юлія Свириденко. За її даними в країні близько 1,8 млн малих підприємців.

Як повідомляє пресслужба ОП, Рада вже провела перше засідання за участю керівника ОП Андрія Єрмака.

Єрмак закликав учасників максимально швидко організувати роботу Ради та почати вирішувати проблеми малого підприємництва.

«Настав час, коли треба зібрати всіх разом, почути всіх і напрацювати державницьке рішення, щоб люди в пандемію та непрості часи відчували, що влада ними опікується», – зазначив керівник Офісу Президента.

Єрмак наголосив, що має бути ефективний діалог з підприємцями для виправлення помилок і напрацювання конструктивних рішень.

«Тут немає ніякої політики – лише побудова сильної економіки. Без мікро- та малого бізнесу це неможливо зробити… Є запит суспільства, щоб була справедливість для всіх», – зауважив він.

Свириденко зазначила, що це "початок широкого діалогу із залученням підприємців зі всіх областей", і Рада "почує реальну економічну – незаполітизовану – проблематику".

«Хочемо почути пропозиції, у першу чергу від ФОПівських організацій, які уособлюють мале та мікропідприємництво в Україні. Ми хочемо послухати, що їх не влаштовує в існуючій системі», - зауважив заступник голови Виконавчого комітету реформ Олександр Ольшанський.

 

Читайте також

KPMG в Украине: треть украинских компаний ускорила цифровую трансформацию в течение 2020 года

пт, 05/14/2021 - 14:20
71% респонденток отметили, что их компании ускорили цифровую трансформацию в ответ на кризис из-за пандемии 2020 - об этом свидетельствуют результаты опроса KPMG в Украине «Взгляд женщин бизнес-лидеров в Украине.

«Фармак» підтвердив відповідність GMP Євразійського економічного союзу

чт, 05/13/2021 - 15:17
Інспектування підприємства «Фармак» проходило на початку 2021 року. Представники Республіки Білорусь перевіряли виробничі, складські, лабораторні потужності та функціонування фармацевтичної системи якості.

Payoneer стає платіжним партнером eBay: Що це означає для онлайн-продавців

ср, 05/12/2021 - 13:50
У квітні 2021 Payoneer почав керувати виплатами для продавців eBay з Великого Китаю. У планах партнерів цього року розширити послугу і для інших країн світу.

Експорт компанії «Фармак» зріс на 40% за результатами 2020 року

пт, 05/07/2021 - 16:26
За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Firefly Aerospace Макса Полякова залучила майже 200 мільйонів доларів інвестицій. Вартість компанії значно перевищила 1 мільярд доларів.

ср, 05/05/2021 - 12:56
Компанія Firefly Aerospace, лідер у сфері економічних і надійних космічних ракет і сервісів, успішно завершила перший раунд венчурного фінансування.

Італійська компанія купує 10 додаткових українських двигунів для європейської ракети-носія Vega

пт, 04/30/2021 - 16:59
Конструкторське бюро «Південне», Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів українського виробництва для ракети-носія “Vega” на загальну суму у майже 6 млн євро.