Перейти к основному содержанию

Виручка від продажів державних спиртзаводів перевищила 1 млрд грн (ОНОВЛЕНО)

пт, 12/18/2020 - 10:14

Вишняківський спиртзавод сьогодні проданий за рекордні 234 млн грн. Результат свідчить про значну зацікавленість бізнесу в інвестиціях у спиртову галузь.

Виручка від продажів державних спиртзаводів перевищила 1 млрд грн. 18 грудня ТОВ " Ресурспромзахід "(Київ), зареєстроване в серпні цього року з капіталом 0,7 млн грн, придбало на онлайн-аукціоні Вишняківський спиртзавод (Хорольський р-н, Полтавська обл.) за 234 млн 13 грн. Це стало новим рекордом серед усіх 15 аукціонів з продажу об'єктів Укрспирту.

Стартова ціна спиртзаводу становила 22,429 млн грн. Основним конкурентом виступило ФГ "Фаворит-агро плюс", яке запропонувало 234 млн грн, а також ТОВ "ІНТЕР Вей капітал" – 140 млн грн. Але переможець запропонував на 13 грн більше.

Добова потужність виробництва - 1,4 тис.дал етилового спирту.

Напередодні Фонд деравного майна України продав Воютицький спиртзавод за 48 млн грн.

За Воютицький спиртзавод змагалися три учасники, і стартову ціну було збільшено у півтора рази - майже до 49 млн грн. Підприємство розташоване у 80 км від Львова, має цех розливу, виробництва концентрату квасного сусла і полісолодових екстрактів, будівлю насосної станції, варильні і дріжджебродильне відділення.

Раніше БІЗНЕС повідомляв, що за рекордну суму у 120 млн грн був проданий Марилівський спиртзавод у Тернопільській області.

Мінекономрозвитку вважає, що такий результат свідчить про значну зацікавленість бізнесу в інвестиціях у спиртову галузь.

"15 аукціонів, 52 учасники і понад 1 млрд грн. Демонополізація спиртової галузі в дії! До кінця цього року планується провести ще шість аукціонів", - зазначила заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.