Перейти к основному содержанию

ВР затвердила нового міністра аграрної політики, а він розповів про свої перші кроки

чт, 12/17/2020 - 17:30

Міністром аграрної політики та продовольства став Роман Лещенко, який до цього обіймав посаду голову Держгеокадастру.

Верховна Рада підтримала призначення міністра аграрної політики та продовольства  Романа Лещенка, який до цього обіймав посаду голову Держгеокадастру.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Напередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував відновлення на початку 2021 року в Україні Аграрного міністерства.

За призначення Лещенка проголосували 242 народних депутати при необхідних 226 голосах. До Держгеокадастру Лещенко був уповноваженим президента України із земельних питань. Він юрист за фахом, має ступінь доктора філософії в галузі права.

Лещенко закликав ввести Держводагентство в структуру нового міністерства і анонсував зміни до профільного законодавства для запуску масштабної програми інвестицій в зрошення півдня України.

"Перше завдання - це завершити трансформацію Держгеокадастру в сервісну організацію, фіналізувати процес передачі земель в об'єднані територіальні громади( ОТГ), прийняти законопроекти №2194 в частині децентралізації та №2195 в частині електронних аукціонів, а також забезпечити законодавство про Фонд гарантування кредитів для малих і середніх фермерів," - розповів про свої перші кроки на посаді новопризначений міністр аграрної галузі.

По-друге, планується юридичне і технічне забезпечення відновлення Міністерства АПК на підставі діалогу з усіма суб'єктами в частині самої структури Міністерства аграрної політики.

"Ми не вважаємо за необхідне створювати велику надорганізацію - ми хочемо зробити її прозорою, зрозумілою і відкритою, яка буде реалізовувати саме політику безпеки харчових продуктів, сільського господарства, а також забезпечення експортних ринків, оскільки на сьогоднішній день експортний потенціал не повністю заповнений", - уточнив міністр.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.