Перейти к основному содержанию

Агро-Продовольча Рада вимагає зупинити підвищення тарифів на передачу електроенергії

ср, 12/09/2020 - 17:54

Грудневе підвищення тарифів на передачу електроенергії є несприяливим для українських переробних підприємств, зокрема аграрної продукції.

Агро-Продовольча Рада (АПР) вимагає зупинити підвищення тарифів на передачу електроенергії і знайти спосіб їх знизити.

Про це повідомляє LB.ua з посиланням на звернення АПР до голови НКРЕКП Валерія Тарасюка.

Мається на увазі про рішення регулятора з 1 грудня підняти тариф «Укренерго» з 24 коп за кВт-год до 31 коп за кВт-год. А з 1 січня 2021 р. тариф «Укренерго» може вирости ще – до 32,5 коп за кВт-год.

"Грудневе підвищення тарифів на передачу електроенергії є несприяливим для українських переробних підприємств, зокрема аграрної продукції," - наголошує заява.

Це, на думку членів Ради, означатиме підвищення вартості продуктів і для кінцевого споживача. Більше того, систематичне підвищення тарифу на передачу має нищівний вплив на інвестиційний клімат в Україні.

"І поточне, і нове зростання тарифу – недопустиме", - вважає Агро-Продовольча Рада і вимагає від керівництва НКРЕКП знайти можливості для його зниження.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.