Перейти к основному содержанию

НАБУ та САП викрили чергову спробу підкупу голови ФДМУ

вт, 12/08/2020 - 17:02

Хабарник запропонував очільнику ФДМУ $100 тис. за призначення на посаду голови правління «Миколаївобленерго».

8 грудня 2020 року НАБУ та САП викрили колишнього посадовця АТ «Миколаївобленерго» (70% акцій належать державі) на пропозиції та наданні хабаря Дмитру Сенниченку, голові Фонду державного майна України.

Про це повідомляє НАБУ.

Ім'я посадовця розслідувачі не називають. Він запропонував очільнику ФДМУ $100 тис. за призначення на посаду голови правління «Миколаївобленерго», яке входить до сфери управління ФДМУ.

Слідство встановило, що затриманий планував передати гроші двома частинами: першу половину суми до, а другу — після призначення.

"Заохочуючи керівника ФДМУ пристати на свою пропозицію, екс-посадовець пообіцяв йому після призначення щомісячно надавати неправомірну вигоду у $200 тис. як частину «тіньового» прибутку, отриманого на своїй посаді", - повідомляє НАБУ.

Слідчі викрили хабарника під час надання першої частини неправомірної вигоди у $50 тис.та затримали у порядку ст. 208 КПК України. Повідомлення про підозру ще не винесли.

Досудове розслідування наведених фатів детективи НАБУ розпочали у вересні  2020 року за заявою Дмитра Сенниченка.

Це — третя зафіксована спроба підкупу голови ФДМУ. Розслідування за попередніми двома спробами надання неправомірної вигоди завершені.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.