Перейти к основному содержанию

Нерухомість як депозит: інвестиції у ЖК бізнес-класу Creator City

пт, 12/04/2020 - 17:05

Через нестабільну фінансово-економічну ситуацію в Україні нерухомість вже давно стала альтернативою банківським депозитам.

При розміщенні долара в листопаді 2020-го банки пропонують від 0,01% до 3% річних. Більша дохідність у гривні — від 5% до 11,5%. Але національна валюта за рік девальвувала відносно долара майже на 15%, тож розміщувати такі депозити ризикнуть хіба що найбільші оптимісти.

Водночас вартість нерухомості, зокрема у Києві, щороку невпинно зростає. У столичних новобудовах бізнес-класу ціна квадратного метра від старту продажів до введення в експлуатацію збільшується в середньому на 30-45%. При терміні зведення багатоквартирного будинку у два-три роки це забезпечує річну дохідність щонайменше у 10-15%.

Найбільш привабливим для інвестицій сьогодні є саме бізнес-клас. У той час як мінімальні ціни на первинну нерухомість економ- та комфорт-класів за рік додали по 6-12%, цей сегмент продемонстрував зростання на понад 15%.

Одним з яскравих прикладів перс­пективних проєктів бізнес-класу в Києві є житловий комплекс Creator City, що зводиться на Лук’янівці. Попри те що продажі в ньому розпочалися ще у березні 2020 р., зараз у потенційних інвесторів є можливість вкластися за акційними цінами, близькими до стартових — у листопаді вартість квадратного метра в трикімнатній квартирі становить від 29700 грн.

До того ж житловий комплекс Creator City є інвестицією, менш ризиковою за інші. Його девелопер, “Креатор-Буд”, одразу довів, що він мало залежить від інвестицій покупців, відкривши продажі тільки після зведення половини моноліту першого будинку. В результаті ті, хто вклався ще на старті, лише за вісім місяців мають проєкт, в якому повністю завершено моноліт та на 3/4 готова цег­ляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін.

Creator City — це багатофункціональний ЖК, який передбачає створення цілого мінікварталу з восьми будинків. Відтак, вигідно інвестувати можна на старті кожної нової черги. Довго чекати не доведеться: за наявною інформацією, продажі у другому будинку розпочнуться вже наприкінці місяця.

Але й зі зведенням будинку зростання дохідності інвестицій в квартиру не завершиться. Creator City — проєкт комплексний, відповідно до його розвит­ку з’являтимуться власний дитсадок, супермаркет, спортивний центр з басейном, медичний комплекс і навіть власний парк площею 2 га з водоймою. Все це на додаток до традиційної інфраструктури — дворівневого підземного паркінгу, спортивних, дитячих майданчиків та зон відпочинку, торговельних об’єктів і сервісів.
Відтак, чим більшим буде строк інвестиції у Creator City, тим більший дохід він принесе у разі перепродажу. Якщо ж після введення будинку зробити у квартирі сучасний ремонт, можна буде отримувати постійний дохід від оренди. Навіть однокімнатна квартира у новобудові бізнес-класу на Лук’янівці приноситиме від $650-700 на місяць.

А Creator City має всі необхідні атрибути свого класу. Це і розташування в історичному центрі престижного Шевченківського району з парками та розвиненою інфраструктурою. Це і якісні матеріали і технології — цегляні стіни, швидкісні ліфти, вентильований фасад з керамогранітом, панорамні вікна, додаткова шумоізоляція та автономне опалення у кожній квартирі. А ще комфорт у всьому — у прогресивній каскадній архітектурі з індивідуальним підходом до кожного будинку, у вишуканих дизайнерських лобі з професійним консьєрж-сервісом або у охоронюваному зеленому дворі, вільному від машин та сторонніх.

Читайте також