Перейти к основному содержанию

ЖК Montreal House — переможець European Property Awards 2020-2021

пн, 11/30/2020 - 15:14
Новини компаній

Проєкт переміг в Лондоні одразу в двох номінаціях — Architecture Multiple Residence (архітектура багатоквартирного проживання) і Residential Development (multipleunits, багатоквартирна житлова забудова).

Житловий комплекс Montreal House став переможцем міжнародної премії EuropeanPropertyAwards 2020-2021, найпрестижнішої нагороди в сфері нерухомості.

Проєкт представляв Україну на міжнародній арені в Лондоні та переміг одразу в двох номінаціях — Architecture Multiple Residence (архітектура багатоквартирного проживання) і Residential Development (multipleunits, багатоквартирна житлова забудова).

ЖК MontrealHouse — проєкт бізнес-класу, розташований в центрі Києва поруч із НСК “Олімпійський” та костелом святого Миколая.

Девелоперпроєкту —Cityconsult Development. На його рахунку понад 370 тис.кв.м житла, введеного в експлуатацію, — 15 будинків у трьохжитлових комплексах. На етапі будівництва знаходяться 18 будинків у 7 ЖК — 270 тис.кв.м.

Ще один ключовий проєктдевелопера в центрі столиці — ЖК Illinsky House, що будується на Подолі. Особливість комплексу — клубний формат, панорамні види на Дніпро, Труханів острів та унікальну архітектуру історичної частини міста.

European Property Awards — це найбільша та широко визнана програма у всіх регіонах. Проєкти оцінює незалежна комісія з 80 членів журі — експертів в області нерухомості. Колегія журі оцінює такі характеристики проєкту, як дизайн, якість, сервіс, інновації та оригінальність.

Премія проводиться вже 27 років і охоплює понад 45 різних категорій житлової та комерційної нерухомості.

Особливості комплексу:

  • 2 секції, 4 різновисотні вежі висотою від 11 до 20 поверхів;
  • 328 квартир, розташування — по 4-6 квартир на поверсі;
  • дворівневий підземний паркінг, оснащений новітніми системами відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю загазованості;
  • відкриті видові тераси на верхніх рівнях;
  • цілодобовий консьєрж-сервіс;
  • безпосередньо в комплексі розташовані дитячі ігрові зони;
  • багаторівнева система безпеки, повна приватність проживання;
  • поруч — БЦ “Торонто-Київ”, Національний палац “Україна”, Київський національний академічний театр оперети.

Читайте також

Спортивна колаборація: під егідою компанії «Три Ведмеді» відбудеться забіг «Командна П’ятірка» в рамках напівмарафону Нової пошти в Одесі

пт, 05/14/2021 - 14:43
Компанія «Три Ведмеді» разом з організаторами напівмарафону підтримає забіг «Командна П’ятірка» на дистанцію 5 км.

KPMG в Украине: треть украинских компаний ускорила цифровую трансформацию в течение 2020 года

пт, 05/14/2021 - 14:20
71% респонденток отметили, что их компании ускорили цифровую трансформацию в ответ на кризис из-за пандемии 2020 - об этом свидетельствуют результаты опроса KPMG в Украине «Взгляд женщин бизнес-лидеров в Украине.

«Фармак» підтвердив відповідність GMP Євразійського економічного союзу

чт, 05/13/2021 - 15:17
Інспектування підприємства «Фармак» проходило на початку 2021 року. Представники Республіки Білорусь перевіряли виробничі, складські, лабораторні потужності та функціонування фармацевтичної системи якості.

Payoneer стає платіжним партнером eBay: Що це означає для онлайн-продавців

ср, 05/12/2021 - 13:50
У квітні 2021 Payoneer почав керувати виплатами для продавців eBay з Великого Китаю. У планах партнерів цього року розширити послугу і для інших країн світу.

Експорт компанії «Фармак» зріс на 40% за результатами 2020 року

пт, 05/07/2021 - 16:26
За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Firefly Aerospace Макса Полякова залучила майже 200 мільйонів доларів інвестицій. Вартість компанії значно перевищила 1 мільярд доларів.

ср, 05/05/2021 - 12:56
Компанія Firefly Aerospace, лідер у сфері економічних і надійних космічних ракет і сервісів, успішно завершила перший раунд венчурного фінансування.