Перейти к основному содержанию

ЖК Montreal House — переможець European Property Awards 2020-2021

пн, 11/30/2020 - 15:14
Новини компаній

Проєкт переміг в Лондоні одразу в двох номінаціях — Architecture Multiple Residence (архітектура багатоквартирного проживання) і Residential Development (multipleunits, багатоквартирна житлова забудова).

Житловий комплекс Montreal House став переможцем міжнародної премії EuropeanPropertyAwards 2020-2021, найпрестижнішої нагороди в сфері нерухомості.

Проєкт представляв Україну на міжнародній арені в Лондоні та переміг одразу в двох номінаціях — Architecture Multiple Residence (архітектура багатоквартирного проживання) і Residential Development (multipleunits, багатоквартирна житлова забудова).

ЖК MontrealHouse — проєкт бізнес-класу, розташований в центрі Києва поруч із НСК “Олімпійський” та костелом святого Миколая.

Девелоперпроєкту —Cityconsult Development. На його рахунку понад 370 тис.кв.м житла, введеного в експлуатацію, — 15 будинків у трьохжитлових комплексах. На етапі будівництва знаходяться 18 будинків у 7 ЖК — 270 тис.кв.м.

Ще один ключовий проєктдевелопера в центрі столиці — ЖК Illinsky House, що будується на Подолі. Особливість комплексу — клубний формат, панорамні види на Дніпро, Труханів острів та унікальну архітектуру історичної частини міста.

European Property Awards — це найбільша та широко визнана програма у всіх регіонах. Проєкти оцінює незалежна комісія з 80 членів журі — експертів в області нерухомості. Колегія журі оцінює такі характеристики проєкту, як дизайн, якість, сервіс, інновації та оригінальність.

Премія проводиться вже 27 років і охоплює понад 45 різних категорій житлової та комерційної нерухомості.

Особливості комплексу:

  • 2 секції, 4 різновисотні вежі висотою від 11 до 20 поверхів;
  • 328 квартир, розташування — по 4-6 квартир на поверсі;
  • дворівневий підземний паркінг, оснащений новітніми системами відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю загазованості;
  • відкриті видові тераси на верхніх рівнях;
  • цілодобовий консьєрж-сервіс;
  • безпосередньо в комплексі розташовані дитячі ігрові зони;
  • багаторівнева система безпеки, повна приватність проживання;
  • поруч — БЦ “Торонто-Київ”, Національний палац “Україна”, Київський національний академічний театр оперети.

Читайте також

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

«Фармак» провів міжнародний хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

вт, 11/16/2021 - 18:33
Минулого тижня фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн-хакатон Farmak Science Start 2.0 для студентів та випускників магістратури за спеціальностями «Хімія», «Фармація», «Біотехнології та біоінженерія». До заходу долучилися учасники з України, Німеччини й Польщі.

Допомога, необхідна як повітря: «Благодійний фонд родини Жебрівських» закупив кисневі концентратори для лікарень

пт, 11/12/2021 - 09:59
8 листопада «Благодійний фонд родини Жебрівських» направив високопродуктивні кисневі концентратори* у лікарні міст Івано-Франківськ, Шостка та смт Ружин Житомирської області. Загальна сума допомоги становила понад 700 тисяч гривень.

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.

Філіп Морріс запускає в Україні IQOS VEEV — свою першу под-систему

пт, 10/29/2021 - 12:55
В Україні розпочався продаж IQOS VEEV від Філіп Морріс. Цей пристрій — найновіша под-система у портфелі бренду IQOS.

“ІТ-Інтегратор” захистив сервери дата-центру Кредобанку

вт, 10/26/2021 - 17:08
Компанія “ІТ-Інтегратор” реалізувала проєкт побудови відмовостійкого рішення для захисту серверів процесингу Кредобанку. Компанія забезпечила поставку та впровадження комплексу обладнання й програмного забезпечення виробництва корпорації Cisco.