Перейти к основному содержанию

ЖК Montreal House — переможець European Property Awards 2020-2021

пн, 11/30/2020 - 15:14
Новини компаній

Проєкт переміг в Лондоні одразу в двох номінаціях — Architecture Multiple Residence (архітектура багатоквартирного проживання) і Residential Development (multipleunits, багатоквартирна житлова забудова).

Житловий комплекс Montreal House став переможцем міжнародної премії EuropeanPropertyAwards 2020-2021, найпрестижнішої нагороди в сфері нерухомості.

Проєкт представляв Україну на міжнародній арені в Лондоні та переміг одразу в двох номінаціях — Architecture Multiple Residence (архітектура багатоквартирного проживання) і Residential Development (multipleunits, багатоквартирна житлова забудова).

ЖК MontrealHouse — проєкт бізнес-класу, розташований в центрі Києва поруч із НСК “Олімпійський” та костелом святого Миколая.

Девелоперпроєкту —Cityconsult Development. На його рахунку понад 370 тис.кв.м житла, введеного в експлуатацію, — 15 будинків у трьохжитлових комплексах. На етапі будівництва знаходяться 18 будинків у 7 ЖК — 270 тис.кв.м.

Ще один ключовий проєктдевелопера в центрі столиці — ЖК Illinsky House, що будується на Подолі. Особливість комплексу — клубний формат, панорамні види на Дніпро, Труханів острів та унікальну архітектуру історичної частини міста.

European Property Awards — це найбільша та широко визнана програма у всіх регіонах. Проєкти оцінює незалежна комісія з 80 членів журі — експертів в області нерухомості. Колегія журі оцінює такі характеристики проєкту, як дизайн, якість, сервіс, інновації та оригінальність.

Премія проводиться вже 27 років і охоплює понад 45 різних категорій житлової та комерційної нерухомості.

Особливості комплексу:

  • 2 секції, 4 різновисотні вежі висотою від 11 до 20 поверхів;
  • 328 квартир, розташування — по 4-6 квартир на поверсі;
  • дворівневий підземний паркінг, оснащений новітніми системами відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю загазованості;
  • відкриті видові тераси на верхніх рівнях;
  • цілодобовий консьєрж-сервіс;
  • безпосередньо в комплексі розташовані дитячі ігрові зони;
  • багаторівнева система безпеки, повна приватність проживання;
  • поруч — БЦ “Торонто-Київ”, Національний палац “Україна”, Київський національний академічний театр оперети.

Читайте також

«Фармак» запустив будівництво інноваційного центру в Києві

чт, 07/22/2021 - 11:37
Чи можуть довершені процеси допомогти в розробці лікарських препаратів? Так, якщо ми говоримо про новий інноваційний центр лідера фармринку України – «Фармак».

МТСБУ звернулось до НБУ щодо збільшення страхових сум з ОСЦПВ.

пт, 07/16/2021 - 09:51
МТСБУ звернулось до Національного банку України з пропозицією переглянути страхові суми (максимальний розмір виплати) з ОСЦПВ в бік підвищення: до 160 тис. грн. за шкоду, заподіяну майну потерпілого, та 320 тис. грн. за шкоду життю та здоров’ю.

Безпечна та зручна онлайн-торгівля запчастинами. Що пропонує Avtopro.ua?

чт, 07/15/2021 - 16:58
Сучасні автолюбителі відмовляються від ідеї придбання запчастин та технічних рідин у магазинах. Особливо багато потенційних клієнтів намагаються уникати спеціалізованих ринків.

В Україні з’явиться перший гастрогід «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України»

пн, 07/12/2021 - 14:05
До 30-річчя Незалежності України усі охочі побачать гастрономічну карту невеликих фермерських господарств. Проєкт «Дороги гурманів» познайомить шукачів нових смаків з місцевими виробниками крафтової їжі.

Компанія 46 Parallel Wine Group отримала світове визнання на Concours Mondial de Bruxelles 2021

пт, 07/09/2021 - 13:43
Вина бренду 46 Parallel відзначені золотою та срібними медалями Міжнародного конкурсу - Concours Mondial de Bruxelles - та визнані одними із кращих серед 10 000 вин із 50 країн світу.

З 7 по 10 липня відбудеться M17 International Art Collectors' Forum!

чт, 07/08/2021 - 07:19
M17 International Art Collectors' Forum – це форум, організований Центром сучасного мистецтва М17 та Українським Клубом Колекціонерів Сучасного Мистецтва в межах проєкту «Відкрита можливість: Українське сучасне мистецтво з приватних зібрань».