Перейти к основному содержанию

Експорту українського волоського горіха за 9 місяців впав на 20%

вт, 11/24/2020 - 17:42

Це найнижчий дохід за останні три сезони. Аналітики пояснюють це тим, що попит на волоський горіх знизився в умовах пандемії коронавірусу.

Виручка від експорту українського волоського горіха за 9 місяців 2020 року знизилася на 19% – до $60,9 млн порівняно з тим же періодом 2019-го.

Про це повідомляє EastFruit.

Це найнижчий дохід за останні три сезони. Аналітики пояснюють це тим, що попит на волоський горіх знизився в умовах пандемії коронавірусу. Змінилась і географічна структура експорту цього українського продукту.

Перш за все різко впали поставки волоського горіха в Туреччину - одного з найбільших імпортерів та одночасно і виробників горіху. Експорт у турецькому напрямку впав на 60% за 9 місяців.

Істотно менше стали купувати горіхів Білорусь, Греція, Румунія, Ліван, ОАЕ і Грузія. До речі, Грузія могла б перетворитись для України з нетто-імпортера в нетто-експортера волоського горіха, але цього не сталось.

Але є країни, що навпаки збільшили закупівлю в Україні. Вдвічі зріс експорт горіху до Нідерландів, на 90% до Німеччини і більш ніж на 80% — до Австрії. Зросли поставки до Польщі, Угорщини, Італії, Великобританії і Казахстану.

Поставки українських волоських горіхів до Іраку, Італії та Азербайджану мають тенденцію до зниження.

Читайте також

В Україні з'явився перший національний гастрономічний гід

пн, 08/30/2021 - 11:15
«Дороги гурманів. 100 крафтових місць України» — гастрогід, який об’єднав крафтових виробників сиру, устриць, равликів, м'яса, яєць, пива, вина, овочів та фруктів з усієї країни.

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.