Перейти к основному содержанию

Україна втричі збільшила експорт ячменю до Китаю за півроку

ср, 11/18/2020 - 17:13

Цьому посприяла фактична заборона австралійського експорту зерна до Китаю через конфлікт цих двох держав, пов`язаний з розслідуванням причин пандемії коронавірусу.

З 1 липня по 16 листопада 2020/21 МР Україна відправила через порти у Китай 2,35 млн т ячменю, що майже втричі більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Про це повідомляє AgroPortal з посиланням на аналітика зернового ринку "УкрАгроКонсалт" Марину Маринич.

За словами експертки, різко збільшив експорт до Китаю Європейський Союз. За вказаний період обсяг поставок склав 1,09 млн т. Це на 50% більше, ніж у попередній рік.

Нещодавно Китай ввів новий тариф для Австралії, який фактично позначає заборону на експорт з цієї країни ячменю в Китай, повідомляє Reuters. Експерти це розглядають як відплата за спробу Австралії провести розслідування причин пандемії коронавірусу.

Як наслідок, країна, на яку зазвичай припадає до 40% світової торгівлі пивоварним ячменем і 20% ринку фуражного ячменю, позбулася основного ринку збуту.

"Рішення Китаю про заборону імпорту ячменю з Австралії надало послугу іншим постачальникам. Китай переорієнтувався на них і інші фуражні культури (кукурудза тощо)», — пояснює аналітик.

Маринич звертає увагу, що надалі темпи експорту українського ячменю в Китай будуть скорочуватися.

"Однак Китай можна назвати основним покупцем цього сезону, так як він обійшов Саудівську Аравію (лідера минулих сезонів) по закуповуваних з України обсягами. Частка Китаю в структурі українського експорту зросла до 67%", - уточнює експерт.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.