Перейти к основному содержанию

Країни Азії сформували найбільший у світі економічний блок

вт, 11/17/2020 - 11:40

Він об'єднає країни з 2,2 млрд споживачів і сукупним ВВП $ 28 трлн. Це відповідно 30% населення світу і 30% світової економіки.

П'ятнадцять країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону за підтримки Китаю сформували на регіональному саміті в Ханої найбільший у світі блок вільної торгівлі.

Про це повідомляє Reuters.

Всеосяжне регіональне економічне партнерство (ВРЕП) підписали 10 країн АSЕАN (Асоціація держав Південно-Східної Азії), а також Китай, Японія, Південна Корея, Австралія і Нова Зеландія.

Угода виключає участь США, які покинули конкуруюче Азіатсько-Тихоокеанське угруповання при президенті Дональді Трампі.

ВРЕП може посприяти Китаю знизити його залежність від зарубіжних ринків і технологій, і цей зсув прискорився через розлад з Вашингтоном, підкреслила Айріс Панг, головний економіст ING  нідерландського фінансового конгломерату.

Економіки країн об'єдналися, щоб спільно відновитися в умовах коронакризису. За прогнозами аналітиків, ця угода про економічне партнерство дозволить створити в Азіатсько-тихоокеанському регіоні тисячі робочих місць і зміцнить зв'язки виробництва-збуту в країнах асоціації.

ВРЕП об'єднає економіки країн з 2,2 млрд споживачів і сукупним обсягом ВВП $ 28 трлн. Це відповідно 30% населення світу і 30% світової економіки.

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.