Перейти к основному содержанию

«Фармак» запустив краудфандинговий майданчик на платформі «Екошкола»

пт, 11/06/2020 - 10:26

Тепер екосвідомій бізнес может долучитися до «Екошколи» та підтримати школярів, профінансувавши реалізацію їхніх проєктів.

«Екошкола» продовжує масштабуватись. Нещодавно стартувала інтернет-платформа, на якій бізнес зможе обрати та підтримати учнівські екопроєкти, а команди-учасники, що пройшли навчання й подали свої проєкти на конкурс, але не отримали мінігранти, зможуть знайти спонсорів і реалізувати свої ідеї.

«Кілька років тому ми взяли на себе місію у формуванні екологічно свідомого суспільства, створивши проєкт "Екошкола". Коли він масштабувався на всю Україну, ми побачили гостру проблему українських шкіл, особливо шкіл у регіонах (маленьких містах, селах). Їм не вистачає уваги з боку громадських організацій, бізнесу та країни загалом. Отримавши заявки на участь у проєкті, ми побачили безмежний творчий потенціал школярів і їхнє прагнення здобути нові знання та зробити по-справжньому значущі проєкти. Найскладніше в "Екошколі" – вибір. Комісії треба вибрати тільки три проєкти з великої кількості заявок і профінансувати їх. Решта ініціатив також заслуговують право на реалізацію. Тому ми вирішили залучити суспільство й бізнес. Показати людям екологічні проєкти, здатні змінити світ, і знайти тих, хто зможе їх профінансувати. До того ж максимальна вартість проєкту – 25 тис. грн, а мінімальна – 10. Не такі вже й великі гроші, для внеску в міцний фундамент екологічного майбутнього нашої країни», – зазначила Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку «Фармак».

У вкладці «Чекають спонсора» представлені всі екопроєкти, подані учнями зі всієї України (https://ecoschool.com.ua/sponsoram.html). Компанії, які підтримають еко ініціативи дітей отримають пам'ятний сертифікат від «Екошколи» за участь в формуванні екологічної культури в Україні

Читайте також

Український стартап Sem Technology переміг у конкурсі PAP-FOR Awards

пт, 11/27/2020 - 15:15
Головним суперником молодої української компанії за перше місце був визнаний лідер ринку зі створення обладнання для паперової галузі Andritz AGВ (Австрія).

Проєкт "Фармак" "3R: Reduce, Reuse, Recycle" став фіналістом Partnership for Sustainability Award 2020

пт, 11/27/2020 - 14:52
Це міжнародний конкурс партнерських проєктів між різними організаціями для досягнення сталого розвитку, ініційований локальною мережею Глобального Договору ООН в Україні.

Школа Maple Bear вийде на український ринок

чт, 11/26/2020 - 17:16
Найбільша канадська франшиза в галузі освіти планує відкрити у Центральній та Східній Європі 50 шкіл. З них 20 — в Україні. 

Де гроші для бізнесу ветеранів: FinStream провела семінар для підприємців-АТОшників

вт, 11/24/2020 - 15:18
Слухачі семінару розглянули техніку продажу по SPIN та обговорили дієві способи фінансування на прикладі конкретних пропозицій банків, інвестиційних та фінансових компаній. 

Створюючи спогади з 1925 року: Bang & Olufsen відзначає 95-річчя традицій вишуканої майстерності

пт, 11/20/2020 - 18:09
Відомий данський аудіобренд представляє Golden Collection як знакову вершину своєї майже вікової історії.

L’Oréal Україна оголосила імена переможниць III сезону української премії L’Oréal-UNESCO “Для жінок у науці”

ср, 11/18/2020 - 10:00
Мета премії - підтримати та відзначити талановитих жінок-науковиць та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.