Перейти к основному содержанию

«Фармак» запустив краудфандинговий майданчик на платформі «Екошкола»

пт, 11/06/2020 - 10:26
Новини компаній

Тепер екосвідомій бізнес может долучитися до «Екошколи» та підтримати школярів, профінансувавши реалізацію їхніх проєктів.

«Екошкола» продовжує масштабуватись. Нещодавно стартувала інтернет-платформа, на якій бізнес зможе обрати та підтримати учнівські екопроєкти, а команди-учасники, що пройшли навчання й подали свої проєкти на конкурс, але не отримали мінігранти, зможуть знайти спонсорів і реалізувати свої ідеї.

«Кілька років тому ми взяли на себе місію у формуванні екологічно свідомого суспільства, створивши проєкт "Екошкола". Коли він масштабувався на всю Україну, ми побачили гостру проблему українських шкіл, особливо шкіл у регіонах (маленьких містах, селах). Їм не вистачає уваги з боку громадських організацій, бізнесу та країни загалом. Отримавши заявки на участь у проєкті, ми побачили безмежний творчий потенціал школярів і їхнє прагнення здобути нові знання та зробити по-справжньому значущі проєкти. Найскладніше в "Екошколі" – вибір. Комісії треба вибрати тільки три проєкти з великої кількості заявок і профінансувати їх. Решта ініціатив також заслуговують право на реалізацію. Тому ми вирішили залучити суспільство й бізнес. Показати людям екологічні проєкти, здатні змінити світ, і знайти тих, хто зможе їх профінансувати. До того ж максимальна вартість проєкту – 25 тис. грн, а мінімальна – 10. Не такі вже й великі гроші, для внеску в міцний фундамент екологічного майбутнього нашої країни», – зазначила Олена Зубарєва, керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку «Фармак».

У вкладці «Чекають спонсора» представлені всі екопроєкти, подані учнями зі всієї України (https://ecoschool.com.ua/sponsoram.html). Компанії, які підтримають еко ініціативи дітей отримають пам'ятний сертифікат від «Екошколи» за участь в формуванні екологічної культури в Україні

Читайте також

З 1 січня 2022 року Carlsberg Ukraine змінює генерального директора

пт, 12/03/2021 - 14:16
Євген Шевченко завершує кар’єру в компанії Carlsberg Ukraine, на його місце у 2022 році буде призначено Олега Хайдакіна.

Акціонери  "VUSO" досягли попередньої домовленості щодо придбання "УАСК АСКА"

пн, 11/22/2021 - 11:32
Акціонери страхової компанії VUSO досягли попередньої домовленості щодо купівлі "УАСК АСКА" (працює під брендом "АСКА") з метою створення великого гравця страхового ринку з українським капіталом.

«Фармак» провів міжнародний хакатон для студентів фармацевтичних спеціальностей

вт, 11/16/2021 - 18:33
Минулого тижня фармацевтична компанія «Фармак» провела міжнародний онлайн-хакатон Farmak Science Start 2.0 для студентів та випускників магістратури за спеціальностями «Хімія», «Фармація», «Біотехнології та біоінженерія». До заходу долучилися учасники з України, Німеччини й Польщі.

Допомога, необхідна як повітря: «Благодійний фонд родини Жебрівських» закупив кисневі концентратори для лікарень

пт, 11/12/2021 - 09:59
8 листопада «Благодійний фонд родини Жебрівських» направив високопродуктивні кисневі концентратори* у лікарні міст Івано-Франківськ, Шостка та смт Ружин Житомирської області. Загальна сума допомоги становила понад 700 тисяч гривень.

Команда українських розробників сертифікує свою виробничу лінію у ЄС

вт, 11/09/2021 - 09:48
Виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.

Філіп Морріс запускає в Україні IQOS VEEV — свою першу под-систему

пт, 10/29/2021 - 12:55
В Україні розпочався продаж IQOS VEEV від Філіп Морріс. Цей пристрій — найновіша под-система у портфелі бренду IQOS.