Перейти к основному содержанию

55% підприємств МСБ у ЄС можуть закритися протягом року через нову хвилю COVID-19 ‒ McKinsey

чт, 10/22/2020 - 16:38

МВФ закликає уряди країн ЄС подвоїти державну підтримку малих та середніх підприємств.

Згідно з опитуванням, опублікованим консалтинговою компанією McKinsey, більше половини малих і середніх компаній, які сукупно дають робочі місця для двох третин європейських робітників, побоюються за своє виживання в найближчі 12 місяців.

Про це повідомляє Reuters

В той же час через другу хвилю коронавірусу в Європі уряди знову збираються вводити обмеження для бізнесу.

Враховуючи прогнози про неспроможність бізнесу, Міжнародний валютний фонд та інші організації закликають країни ЄС подвоїти державну підтримку, щоб допомогти компаніям пережити пандемію.

McKinsey проводили опитування серед 2200 компаній у Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та Великобританії. 55% з них відповіли, що закриються протягом найближчого року, якщо їх доходи залишаться на поточному рівні.

Враховуючи сьогоднішній розвиток ситуації, аналітики прогнозують, що кожна десята компанія малого та середнього бізнесу оголосить про банкрутство протягом шести місяців.

"Це серйозний тягар для фінансового сектора", - зазначає співавтор звіту Здравко Младенов про один з непрямих наслідків такого розвитку подій, які також можуть привести до різкого зростання числа безробітних і перешкоджати більш широким інвестиціям в економіку.

Економісти, опитані агентством Reuters у вересні, прогнозували, що економіка зони євро зросте всього на 5,5% в наступному році після падіння приблизно на 8% в цьому році. Вони також попередили, що навіть це тимчасове відновлення може бути обрушене подальшим поширенням вірусу.

На підприємствах МСБ в ЄС працює до 250 співробітників. На них зайняті понад 90 млн осіб.

Читайте також

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35
«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Спільне підприємство Bosch та BASF зі smart-землеробства починає свою роботу

ср, 07/07/2021 - 15:17
Органи по контролю за злиттям надали свій офіційний дозвіл Досвідчена команда керівників та нова компанія, яка готується до зростання Розумне розпилення препаратів забезпечує точну ідентифікацію та управління ризиками, які с

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.