Перейти к основному содержанию

Круглий стіл «Тіньова економіка: її значення в економічній системі України і чи може вона стати ресурсом розвитку»

На ньому будуть обговорюватись шляхи сучасного індустріального розвитку, описаного в роботі «Економічне відродження через індустріальний розвиток України»

29 жовтня з14:30 до 17:30 в онлайні відбудеться третій круглий стіл із серії обговорень шляху сучасного індустріального розвитку описаного в роботі «Економічне відродження через індустріальний розвиток України», права на яку належать ДП "Укрпромзовнішекспертиза".

Тема обговорення: «Тіньова економіка: її значення в економічній системі України і чи може вона стати ресурсом розвитку».

Справжній обсяг економіки країни нереально визначити без урахування її тіньової частини. Якою вона є? Чи може ресурс, який вона приховує, стати джерелом фінансування новітнього індустріального розвитку держави?

Для відповіді на це питання в роботі «Економічне відродження через індустріальний розвиток України» є окремий «Аналіз дохідної частини зведеного бюджету та оцінка обсягів тіньової економіки України в 2018 році».

Його висновки дозволили відповісти на важливі питання, зокрема, скільки не доотримує бюджет, якими реально є доходи людей і чи може Україна фінансувати капітальні інвестиції із внутрішніх ресурсів, не покладаючись на зовнішні запозичення.

Дане дослідження буде представлено на круглому столі. На обговорення виносяться наступні питання:

  1. Що таке тіньова економіка, її обсяг в Україні і де вона формується.
  2. Значення тіньової економіки в економічній системі країни. Чи є вона фактором соціальної стабільності.
  3. Тіньова економіка як ресурс розвитку України.Як будівництво сучасних заводів скорочує економіку поза обліком.

Обговорення проводиться за підтримки представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. Партнерами заходу є Торгово-промислова палата України, ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Інститут суспільно-економічних досліджень, платформа «Industry4Ukraine», GMK Center.

До дискусії запрошені провідні економісти і експерти, представники бізнесу, виконавчої та законодавчої влади, громадянського суспільства. Сесія буде складатись із пленарної частини та експертного обговорення. Протягом пленарного засідання буде представлено три презентації.

Формат зустрічі - онлайн (Zoom) та офлайн для спікерів. Для участі у заході і отримання посилання на підключення необхідно заповнити Реєстраційну форму

Питання за телефоном +38(050)930-92-82 або на електронну пошту ann@expert.kiev.ua