Перейти к основному содержанию

UKRAVIT: Інвестиції в клієнта як запорука успішного розвитку

чт, 10/22/2020 - 12:30

За допомогою фінансової програми UKRAVIT Finance українські аграрії отримали доступ до вигідного фінансування своїх виробничих потреб.

Залучати інвестиції у свій розвиток — запорука успіху в бізнесі. Залучати інвестиції у розвиток свого клієнта — запорука формування розвиненого ринку та ефективної двосторонньої співпраці.

Саме з огляду на друге й створювалася фінансова програма UKRAVIT Finance, за допомогою якої українські аграрії отримали доступ до вигідного фінансування своїх виробничих потреб упродовж всього сільськогосподарського циклу.

“Розпочавши 2018 р. працювати в агросекторі, я був здивований практично повною відсутністю швидкого фінансування для аграріїв, — відзначає CFO компанії UKRAVIT Олександр Ільїн. — Зокрема, на той час агровиробникові було доступне або торгове фінансування від постачальників, або класичне банківське фінансування під заставу основних засобів. Проте жоден із цих варіантів не задовольняв його потреб”.

Між тим, підкреслює він, агробізнес активно, а головне — стабільно розвивається. І якщо раніше нечисленні банки одноосібно приймали рішення — кредитувати аграрія чи ні, то зараз за допомогою програми UKRAVIT Finance він може сам обирати максимально вигідний та комфортний для нього варіант фінансування.

“Програму UKRAVIT Finance ми створювали, перш за все, у відповідь на потреби наших клієнтів, — говорить Олександр. — Нашою метою було залучення доступного фінансування впродовж їхнього операційного циклу. І все це, по можливості, за спрощеною моделлю оформлення та отримання кредитних коштів. Відповідно до запитів аграрія продукт швидко еволюціонував: ми подовжили термін кредитування до року; створили трейдинговий напрямок, аби виробник міг розрахуватися вирощеною продукцією; зняли обмеження щодо площі господарств для участі у програмі; створили можливість для беззаставного кредитування; знизили, а в деяких випадках зовсім прибрали відсоткові ставки; розширили спектр продуктів і сервісів нашої компанії, які виробник може обрати з огляду на свої потреби — відтепер це не лише ЗЗР, МКД і послуги “Інституту здоров’я рослин”, а й насіння та основні добрива”.

Перевагою фінансової програми UKRAVIT є те, що вона застосовує фінтехінструменти, які значно пришвидшують та спрощують процеси збору, обробки інформації та прийняття рішення по кредитуванню. Вони дозволяють сформувати основну мінімальну інформацію по кожному клієнту з відкритих джерел, реєстрів тощо автоматично — зі згоди клієнта, але без його участі, — і надати її в онлайн-режимі банку. Тобто на перших етапах співпраці ані аграрій, ані фінансова установа не витрачають свій час на формування пакета документів.

Паралельно за два роки функціонування програми розширився й пул банків-партнерів, через які агровиробник може отримати кошти в рамках UKRAVIT Finance. На сьогодні їх п’ять: OTP Bank, Альфа-Банк, Райффайзен Банк Аваль, МТВ Банк та Ощадбанк. Вони покривають близько 80% клієнтів агроринку України. Аграрій має можливість обирати, з ким із них він хоче працювати. Його заявка на участь у програмі одночасно може надсилатися всім партнерам, і у випадку отримання згоди від кількох із них, клієнт сам вирішує, з ким йому буде краще співпрацювати.

Таким чином банківський сервіс стає зручним і доступним для ринку, а аграрій отримує вирішення своїх проблем упродовж декількох днів.

“Наша програма не орієнтована на отримання доходів, — наголошує CFO компанії UKRAVIT. — Наша мета — дати нашим клієнтам можливість розвиватися й отримувати для цього все необхідне. І ми відкриваємо їм для цього нові можливості”.

Читайте також

Глобальні тренди пошуку та утримання кадрів у компанії. HR-поради для МСБ 

вт, 11/23/2021 - 11:00
Брак кадрів - проблема, з якою стикається більшість бізнесменів в Україні. Згідно з даними державної служби зайнятості (ДСЗ) станом на 1 вересня 2021 р. кількість зареєстрованих вакансій зросла на 8%, у порівнянні з відповідним показником минулого року, і складає 80 тис. одиниць.

Forward Bank реалізує віддалену відеоідентифікацію клієнтів та можливість отримати віртуальну картку

вт, 10/12/2021 - 16:50
Відтепер, щоб отримати картку або кредит, не обов’язково відвідувати відділення банку. Завдяки сервісу відеоідентифікації та електронному підпису документів стає можливим миттєво оформити кредитну або дебетову картку через сайт банку чи у мобільному додатку Forward Online.

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення