Перейти к основному содержанию

Рішення SAP: контроль понад усе

чт, 10/22/2020 - 09:18

З розширенням бізнесу на певних етапах компанії стикаються з проблемами, пов’язаними з відсутністю контролю над процесами, з турбулентністю на ринках та неможливістю успішно керувати діяльністю за старими технологіями.

У нинішніх реаліях стала ще більш очевидною необхідність мінімізувати вплив людського фактору на тих ділянках, які можуть і повинні бути цифровізовані.

Впровадження рішень SAP — це своєрідний гарант контролю над діяльністю як окремих бізнес-процесів компанії, так і всього підприємства загалом. А рішення SAP Business One може задовольнити різноманітні потреби швидкозростаючого бізнесу малих і середніх підприємств.

SAP Business One — це комплексний програмний продукт, що надає власнику та керівництву компанії чітке бачення всього бізнесу і повний контроль над кожним аспектом діяльності підприємства, включаючи управління фінансами, продажами, закупівлями, запасами тощо, а також взаємовідносинами з клієнтами. Це рішення дозволяє збирати, опрацьовувати, аналізувати та надавати у зручному вигляді всю критичну бізнес-інформацію, доступ до якої користувач має змогу отримати у потрібний момент у реальному часі. На відміну від бухгалтерських пакетів та електронних таблиць, це рішення надає управлінцям зручний інструмент для керування своїм бізнесом, допомагає оптимізувати процеси і отримати комплексну, достовірну та зрозумілу картину результатів діяльності, що, своєю чергою, дозволяє швидко реагувати на виклики.

Читайте також

Сергій Погребной - "З початком пандемії COVID-19 вибухово зросла кількість кібератак"

пт, 04/02/2021 - 15:20
Партнер АТ Sayenko Kharenko, голова опікунської ради АПКБУ, віце-президент ASIS Ukraine

Кіберпростір — це загальна територія. Як бізнесу вберегти себе від кіберзагроз

пт, 04/02/2021 - 13:35
Денис Несін — Chief Information Officer холдингу TECHIIA. Експерт в IT і Information Security.

Під пильним наглядом

пт, 04/02/2021 - 11:30
“Нова нормальність”, або Як убезпечити бізнес від атак хакерів

Українська платформа Shop-Express у лютому 2021 р. запустила оновлений сервіс зі створення інтернет-магазинів

чт, 02/25/2021 - 17:20
Ринок послуг зі створення інтернет-магазинів трансформується під потреби бізнесу. У тренді – сервісна модель, яка включає не тільки створення сайту, а й постійну підтримку його надійної роботи.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ

Реальна віртуальність: онлайн-банкінг стає ще одним полем конкурентної боротьби

пт, 10/23/2020 - 10:20
Банкі наввипередки пропонують мобільні додатки для приватних підприємців. Деякі — навіть з повністю безкоштовним обслуговуванням