Перейти к основному содержанию

Ефективне рішення для МСБ

ср, 10/21/2020 - 15:25

Перехід неприбуткових відділів на аутсорс

У більшості індустрій карантин обмежив можливість бізнесу функціонувати в звичному режимі, але ніхто не може собі дозволити зупинити всі бізнес-процеси та перечекати до кращих часів. Тому компанії, які вже давно віддають роботу неприбуткових відділів на аутсорс, а також ті, що швидко перелаштувалися до нових умов, змогли вижити та продовжити роботу.

Швидка допомога

Бек-офіс – це допоміжні служби, які безпосередньо не приносять прибутку, але від якісної роботи яких залежить успіх всієї справи. Бек-офіс може включати юридичний, фінансовий, бухгалтерський та кадровий супровід, а також займатися розслідуваннями корпоративних шахрайств та забезпеченням корпоративної безпеки компанії в цілому.

Гідний приклад

Компанія Nota Group надає повний спектр послуг бек-офісу для бізнесу. На сьогоднішній день компанія обслуговує більше 100 компаній різних сфер діяльності.

Одним із постійних клієнтів Nota Group є компанія “Автор” (інтегратор систем інформаційної безпеки), що вже 5 років знаходиться на повному аутсорсі у Nota Group.

В результаті співпраці для компанії “Автор” втратили актуальність питання з оренди приміщення, а також помітно скоротилися витрати на зарплату та матеріально-технічне оснащення. Вдалося звести до мінімуму вплив людського фактору та позбутися фінансових втрат через помилку одного фахівця (адже тепер працює цілий штат спеціалістів, що бере на себе відповідальність за результат роботи).

За однакові гроші ви можете найняти або штатного співробітника, або цілу команду фахівців, сумарна кваліфікація яких значно вище кваліфікації одного найманого працівника. Звичайно, можна заощадити і найняти бухгалтера, офіс-менеджера, кадровика в одній особі, але з огляду на постійні зміни в законодавстві та нестабільні умови, це може коштувати вам набагато дорожче.

У Nota Group є відділ аналітиків, які стежать за актуальним законодавством, та впроваджують необхідні зміни у компаніях, чим допомагають їм уникнути великих фінансових втрат.

Ще одним постійним клієнтом компанії є Force Group, якому надаються послуги з введення 1С, фінансового консалтингу та кадрового діловодства.

Ми купуємо профеcійну експертизу, отже нам не потрібно щоразу шукати людей на новий проєкт та витрачати час на пошук та навчання фахівців. Нам зручно платити погодинно та отримувати всі послуги в одній компанії, – розповідає власник компанії Force Group Станіслав Горбачевський.

Отже влучним стратегічним рішенням для бізнесу в період локдауну та жорстких умов карантину стало переведення багатьох процесів на аутсорс. Перекладання неприбуткових відділів бізнесу на аутсорс позбавляє підприємців рутинних проблем, отже у власника з'являється час для розвитку його основної справи, для креативу та втілення нових ідей.

Економія часу

Рутинна робота з документацією та взаємодія з регуляторними органами забирає весь час, сили та енергію, особливо в умовах, коли держава взагалі не поспішає допомагати бізнесу. Аутсорсер повною мірою бере на себе роботу неприбуткових підрозділів бізнесу та звільняє час власника для дійсно важливих стратегічних питань.

Конфіденційність інформації

На сьогодні постулат “хто володіє інформацією – той володіє світом” є дуже доречним, особливо якщо йдеться про конкурентів. Штатних співробітників легше переманити та завербувати разом з усіма вашими контактами та робочою інформацією, оскільки все, що втрачає співробітник, – це старе робоче місце. А велика компанія разом з незадоволеним клієнтом втрачає репутацію на ринку. Отже, збереження ваших даних – це важлива складова роботи аутсорсингової компанії.

Оптимізація витрат

Карантин вніс корективи в роботу багатьох компаній, і, що є логічним, – суттєво вплинув на видаткову частину бюджету. Сьогодні бізнес відмовляється від зайвих витрат, а штатний співробітник – це витрати на зарплату, податки та забезпечення необхідних умов праці. Аутсорсинг передбачає фіксовану плату за фактично виконану роботу – вас вже не будуть хвилювати такі питання, як премії, утримання офісу, витрати на відрядження тощо.

Безперервність процесів

В умовах, коли одні співробітники хворіють, інші бояться ходити в офіс через поширення захворюваності або звільняються, аутсорсингова компанія працює 24/7.

Читайте також

Сергій Погребной - "З початком пандемії COVID-19 вибухово зросла кількість кібератак"

пт, 04/02/2021 - 15:20
Партнер АТ Sayenko Kharenko, голова опікунської ради АПКБУ, віце-президент ASIS Ukraine

Кіберпростір — це загальна територія. Як бізнесу вберегти себе від кіберзагроз

пт, 04/02/2021 - 13:35
Денис Несін — Chief Information Officer холдингу TECHIIA. Експерт в IT і Information Security.

Під пильним наглядом

пт, 04/02/2021 - 11:30
“Нова нормальність”, або Як убезпечити бізнес від атак хакерів

Українська платформа Shop-Express у лютому 2021 р. запустила оновлений сервіс зі створення інтернет-магазинів

чт, 02/25/2021 - 17:20
Ринок послуг зі створення інтернет-магазинів трансформується під потреби бізнесу. У тренді – сервісна модель, яка включає не тільки створення сайту, а й постійну підтримку його надійної роботи.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ

Реальна віртуальність: онлайн-банкінг стає ще одним полем конкурентної боротьби

пт, 10/23/2020 - 10:20
Банкі наввипередки пропонують мобільні додатки для приватних підприємців. Деякі — навіть з повністю безкоштовним обслуговуванням