Перейти к основному содержанию

Senet — серце комп’ютерної арени

ср, 10/21/2020 - 13:04

Платформа Senet від Enestech Software: кіберспорт ближче, ніж ви думаєте

Senet — це платформа для керування комп’ютерними клубами, мережами та кібераренами. Контролювати завантаження, розрахунки, оплати клубу можна зі смартфона, перебуваючи буквально у будь-якому куточку планети, — не складніше, ніж користуватися електронною поштою.

Чому цей продукт важливий для МСБ?

У багатьох українців комп’ютерні клуби асоціюються з місцями з середини нульових, де можна було перевірити пошту, зробити ксерокопію та пограти. Власники не завжди слідкували за якістю обладнання, адміністратори закривали проблеми вручну. А для хоч якогось керування використовували безкоштовний або піратський софт.

Платформа працює як хмарний сервіс SaaS (software as a service, тобто програмне забезпечення на вимогу) і постійно отримує нові функції. Клієнтська підтримка кількома мовами на зв’язку 24/7. Клієнт платить гнучку підписку на щомісячній основі саме за необхідні функції. При цьому середня місячна вартість — $100-150 — доступна навіть невеликим клубам.

В останні роки бізнес комп’ютерних клубів стрімко трансформується і знову стає привабливим. Головна причина — популяризація кіберспорту.

2017 р. в Україні нараховувалось не більше 50 клубів, де люди справді грали. Нині ж відкриваються не тільки нові комп’ютерні клуби, а й великі кіберспортивні арени. Нещодавно кіберспорт визнали офіційним видом спорту в Україні, тож запит на такі простори лише зростатиме.

Типова арена — хаб на десятки і сотні комп’ютерів, де можна тренуватися з командою, обмінюватися досвідом, разом проводити та дивитися чемпіонати з Dota 2 та Counter-Strike, спілкуватися і просто відпочивати. Окрім оренди обладнання, клієнт отримує додаткові сервіси, доступ до бару та тематичних подій.

Щоб керувати такою складною інфраструктурою, вже не вистачить Excel-таблиць або софту з 1990-х, який просто вимикає комп’ютер за таймером. Тому 2017 р. компанія Enestech Software вивела на ринок Senet. Спочатку це було локальне програмне рішення, створене для власної мережі клубів. Проте з часом сервіс отримав стільки “фіч”, що виріс у багатофункціональну менеджмент-платформу — справжнє серце комп’ютерної арени.

За допомогою Senet власник може повністю дистанційно керувати клубом. У реальному часі він бачить динаміку відвідування закладу, статистику, за якими комп’ютерами користувачі проводять більше часу та в які ігри охочіше грають. Так можна контролювати завантаженість, налаштовувати тарифні плани, створювати індивідуальні програми лояльності для гравців, розраховувати ефективність роботи персоналу. Система контролю транзакцій у реальному часі фіксує доходи і витрати клубу.

Завдяки гнучким абонементам та програмам лояльності відвідувачі охоче повертаються до клубів знову. Senet дозволяє їм бронювати комп’ютер дистанційно, в один клік. Крім того, через магазин, вбудований в інтерфейс програми, гравці прямо зі свого місця можуть замовити їжу, напої та інші товари.

Адміністратори також не відволікаються на рутину. Наприклад, найновіша функція одночасного оновлення ігор на всіх ПК економить час і кошти. А якщо необхідно залучити нових клієнтів та гучно заявити про клуб, достатньо організувати кіберспортивне змагання на базі Senet. Нині Senet вже працює в понад 60 країнах світу. В Україні цим софтом користуються і маленькі простори, і величезні арени на кшталт Force Arena в Луцьку або Windigo у Дніпрі. Цього року платформа стала фіналістом міжнародного конкурсу The SaaS Awards 2020. Це не останнє і не найважливіше досягнення Senet, адже проєкт ще не показав свій максимум. Наразі компанія розширює команду розробників, щоб у найближчий рік охопити продуктом ще більше країн.

Автор: Ельчин Алієв, CEO Enestech Software

Читайте також

Сергій Погребной - "З початком пандемії COVID-19 вибухово зросла кількість кібератак"

пт, 04/02/2021 - 15:20
Партнер АТ Sayenko Kharenko, голова опікунської ради АПКБУ, віце-президент ASIS Ukraine

Кіберпростір — це загальна територія. Як бізнесу вберегти себе від кіберзагроз

пт, 04/02/2021 - 13:35
Денис Несін — Chief Information Officer холдингу TECHIIA. Експерт в IT і Information Security.

Під пильним наглядом

пт, 04/02/2021 - 11:30
“Нова нормальність”, або Як убезпечити бізнес від атак хакерів

Українська платформа Shop-Express у лютому 2021 р. запустила оновлений сервіс зі створення інтернет-магазинів

чт, 02/25/2021 - 17:20
Ринок послуг зі створення інтернет-магазинів трансформується під потреби бізнесу. У тренді – сервісна модель, яка включає не тільки створення сайту, а й постійну підтримку його надійної роботи.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ

Реальна віртуальність: онлайн-банкінг стає ще одним полем конкурентної боротьби

пт, 10/23/2020 - 10:20
Банкі наввипередки пропонують мобільні додатки для приватних підприємців. Деякі — навіть з повністю безкоштовним обслуговуванням