Перейти к основному содержанию

Поки всі вдома: Рішення компанії “Датагруп” для віддаленої роботи

пн, 10/19/2020 - 15:47

Завдяки зручним інструментам і технологіям компанії вдалося швидко та ефективно перейти на віддалену роботу з початком загальнонаціонального карантину.

Коли бізнес вимушений працювати в умовах самоізоляції або взагалі відмовитися від власного офісу з міркувань економії, сучасні телекомунікаційні рішення забезпечать стабільну роботу та надійний зв’язок з колегами, клієнтами та партнерами.

Протягом останніх трьох років співробітники і топ-менеджмент “Датагруп” щодня використовують хмарні сервіси у своїй роботі, зокрема, всі можливості та переваги Microsoft Office 365. Завдяки зручним інструментам і технологіям компанії вдалося швидко та ефективно перейти на віддалену роботу з початком загальнонаціонального карантину. Також “Датагруп” пропонує бізнесу низку рішень для віддаленої роботи.

Microsoft Office 365

Це оптимальне рішення для роботи з колегами та партнерами під час віддаленки. Створюйте, редагуйте, діліться документами в режимі реального часу та користуйтеся усіма перевагами пакету Office. А завдяки комунікаційній платформі Microsoft Teams, що входить до пакету Office 365, збирайте людей на нараду в потрібний час, швидко та зручно обмінюйтеся інформацією, а також долучайте до аудіоконференції учасників, навіть якщо наразі вони не онлайн. Для участі у діалозі їм достатньо лише мобільного телефону, а вам — Teams. Швидко та гнучко змінюйте кількість користувачів, що працюють, а також перелік сервісів, необхідних для ефективної взаємодії.

Microsoft Azure

Віртуальний сервер на базі Microsoft Azure — це швидкість, безпека та надійність обміну даними і роботи усієї компанії у хмарному середовищі. Сервіс буде готовий до роботи вже за дві години. Функціонування усіх необхідних бізнес-програм, доступність і надійність хмарної IT-інфраструктури та її повна незалежність від локації — все це гарантує Microsoft Azure. Подбайте, щоб бізнес працював без перешкод за будь-яких умов.

Віртуальний сервер (IaaS)

Скоротіть капітальні витрати на організацію, обслуговування й оновлення власної ІТ-інфраструктури. Дата-центр, що відповідає вимогам міжнародних стандартів, забезпечує надійний захист вашої інформації, доступність вашої віртуальної інфраструктури (IaaS) гарантується з будь-якої точки світу, де є інтернет. “Датагруп” пропонує виділений канал зв’язку зі своєю хмарою і гарантує вашій інфраструктурі забезпечення відмовостійкістю. В залежності від потреб ми можемо запропонувати кілька варіантів географічного розміщення віртуального сервера. Це може бути Україна (на базі власного дата-центру), Microsoft Azure, який доступний зі 140 країн, або розміщення у нашого партнера DEAC в Європі.

Переваги для бізнес-клієнтів “Датагруп”

  • багаторівнева Угода про якість обслуговування SLA;
  • усі послуги зв’язку у будь-яких комбінаціях від одного підрядника;
  • технічна підтримка та моніторинг мережі 24/7/365;
  • індивідуальний підхід до вирішення задач бізнесу будь-якого масштабу.

ІР-телефонія

Підключайте SIP-телефонію та спілкуйтеся з партнерами і замовниками прямо з дому — необхідний лише інтернет та ПК, смартфон чи ноутбук. Необмежена кількість голосових ліній та номерів, а також доступні тарифні плани дозволять продовжити спілкування з клієнтами в умовах дистанційної роботи.

Віртуальна АТС об’єднає віддалених працівників, наші фахівці допоможуть налаштувати багатоканальність ліній. Єдине, що потрібно для роботи послуги, — доступ до мережі інтернет. Організація включення — лише один день.

Зв’язок з клієнтом

Наразі особливо важливо бути лояльними і корисними для своєї аудиторії, аби не втратити її довіри. Всеукраїнська гаряча лінія за номером 0800 забезпечить ваших клієнтів безкоштовним зв’язком з вами незалежно від тарифів їхнього оператора зв’язку. Оберіть номер, що легко запам’ятовується, та не втрачайте зв’язку з вашими клієнтами.

Аутсорсинговий кол-центр

Організуйте повноцінну гарячу лінію, відділ продажу або службу підтримки свого бізнесу на час дистанційної роботи. Понад 400 наших досвідчених операторів, а також тренери та фахівці з контролю якості забезпечать належний рівень комунікації та обробки звернень ваших клієнтів.

Читайте також

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення

Код доступності: 5-7-9

пн, 10/26/2020 - 14:38
Запустивши програму доступного кредитування мікро- та малого бізнесу, влада зазнала критики і була змушена змінювати її формат.

Тримай кишеню ширше: де МСБ взяти кредит, якщо банки відмовили

пн, 10/26/2020 - 14:28
Рішення на будь-який смак пропонують фінансові компанії. В Україні бум небанківського кредитування бізнесу.