Перейти к основному содержанию

Комплексна вигода

пн, 10/19/2020 - 15:41

Система Бітрікс24 здатна оптимізувати роботу малого та середнього бізнесу у будь-якій сфері діяльності

Набір онлайн-інструментів для бізнесу Бітрікс24 є сучасною й потужною системою, що здатна оптимізувати роботу малого та середнього бізнесу будь-якої сфери діяльності. Інструменти задовольняють потреби підприємців в управлінні всією компанією, оперативному отриманні звітності, у взаємодії з клієнтами у B2B та B2C, а також у продажах та зручній комунікації з клієнтами.

Бітрікс24 представлений як у хмарі, так і на сервері користувача, однак в обох випадках доступ до системи відбувається через інтернет. Для роботи не обов’язково мати персональний комп’ютер — практично всі функції користувача є у мобільних додатках для iOS та Android.

Система дає змогу створити електронну модель вашої компанії з чіткою структурою, розподілом обов’язків та взаємодією між співробітниками усіх рівнів. Саме тому Бітрікс24 дозволяє ефективно організувати повністю віддалену роботу або налаштувати офісну за принципами віддаленої, коли все необхідне люди зможуть робити спільно в межах єдиного порталу вашої компанії.

Бітрікс24 надає гнучку та багатофункціональну CRM-систему, що допомагає відділу продажів ефективніше обслуговувати клієнтів та обробляти замовлення, керувати навантаженням на персонал та зберігати всю інформацію про взаємодію з клієнтами, включно з перепискою та дзвінками. CRM легко інтегрується з іншими IT-продуктами для підприємництва та будь-яким зовнішнім інтернет-ресурсом, як-то сайт, соцмережа, торговий майданчик, служби доставки чи оплати тощо. А завдяки автоматизації багато однотипних процесів виконуються роботами за лічені секунди, це заощаджує час та зменшує рівень стресу в колективі.

Використання системи фактично позбавляє компанію потреби у сторонніх засобах комунікації. Бітрікс24 надає можливість спілкування у внутрішніх чатах, обміну мультимедійними файлами, голосовими викликами всередині порталу та дозволяє залучати у відеоконференції до 24 учасників.

Бітрікс24 — самодостатній продукт, готовий для використання в найкоротший термін після реєстрації. Доступні декілька тарифних планів, є також і цілком безкоштовна версія з необмеженою кількістю користувачів, але неповним переліком важливих бізнес-інструментів. Малому бізнесу підійдуть хмарні тарифи “Завдання+” (для спільних завдань у проєктному менеджменті) та “CRM+” (для організації відділу продажів й онлайн-торгівлі). Орієнтовна вартість тарифів — 1200 грн на місяць.

Середньому бізнесу краще обрати тарифи “Команда” й “Компанія” з усіма можливими хмарними інструментами системи. Вартість, відповідно, від 2200 грн до 4400 грн. Дієвим для МСБ може бути також разове придбання за 44 тис.грн локальної версії Бітрікс24 (“коробка”) з необмеженим ресурсом доопрацювання системи саме під потреби конкретного бізнесу. На вартість тарифів суттєво впливають сезонні та періодичні знижки.

Для найкращої роботи Бітрікс24 необхідні не лише налаштування системи та наповнення її робочою та контактною інформацією співробітників, але й доопрацювання окремих компонентів відповідно до індивідуальних потреб. Сукупно цей процес має назву “впровадження” і проводиться в межах окремих проєктів з погодинною тарифікацією.

Партнер Бітрікс24, компанія “Авіві”, виконує повний цикл впровадження, створення додаткового функціоналу й проведення тренінгів для користувачів, аби віддача від Бітрікс24 була максимальною.

Читайте також

Сергій Погребной - "З початком пандемії COVID-19 вибухово зросла кількість кібератак"

пт, 04/02/2021 - 15:20
Партнер АТ Sayenko Kharenko, голова опікунської ради АПКБУ, віце-президент ASIS Ukraine

Кіберпростір — це загальна територія. Як бізнесу вберегти себе від кіберзагроз

пт, 04/02/2021 - 13:35
Денис Несін — Chief Information Officer холдингу TECHIIA. Експерт в IT і Information Security.

Під пильним наглядом

пт, 04/02/2021 - 11:30
“Нова нормальність”, або Як убезпечити бізнес від атак хакерів

Українська платформа Shop-Express у лютому 2021 р. запустила оновлений сервіс зі створення інтернет-магазинів

чт, 02/25/2021 - 17:20
Ринок послуг зі створення інтернет-магазинів трансформується під потреби бізнесу. У тренді – сервісна модель, яка включає не тільки створення сайту, а й постійну підтримку його надійної роботи.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ

Реальна віртуальність: онлайн-банкінг стає ще одним полем конкурентної боротьби

пт, 10/23/2020 - 10:20
Банкі наввипередки пропонують мобільні додатки для приватних підприємців. Деякі — навіть з повністю безкоштовним обслуговуванням