Перейти к основному содержанию

Всевидюче око

пн, 10/19/2020 - 15:36

Ефективні рішення від компанії Fly Technology для МСБ в аграрній сфері

В українських аграріїв є можливість зробити процес захисту рослин більш ефективним та інтелектуальним. Завдяки безпілотним літальним апаратам можна чітко визначити стан врожаю, вирішити — обробляти усе поле чи точково. Такий підхід дозволяє фермерам знезаражувати тільки хворі рослини, виключаючи попадання хімікатів на решту врожаю.

Крім того, у деяких випадках досить проблематично доставити на поле оприскувач — через рельєф, погодні умови чи певні види культур. Проте на відміну від технічного пристрою на колісному ходу, оприскувач на сільгоспдроні може внести речовини на лист рослини з ювелірною точністю, та ще й з витратою всього декількох літрів на гектар. З огляду на той факт, що безпілотник своїми повітряними гвинтами буквально вдмухує агрохімію до самої землі, внесення рідини дронами нині вважається одним з найефективніших засобів. Agras T16, наприклад, може обробити 10 га впродовж однієї години.

Спеціалізовані дрони DJI Agras Fly Technology привезла в Україну близько трьох років тому. За цей час у аграрній сфері за їхньою допомогою втілено вже багато проєктів. На початку роботи з аграріями Fly Technology зіткнулась з певним побоюванням клієнтів щодо складності управління такою технікою. Втім, завдяки технічному прогресу пристрої стали простими у користуванні, а навчитися пілотувати може кожен.

Але в компанії розуміли: навчанню все одно потрібно приділити окрему увагу. Тому кожен покупець дрона безкоштовно отримує урок із налаштування та пілотування. Перші польоти представники компанії супроводжували особисто на полі з аграріями.

Варто зазначити, що за кордоном дрони в агросекторі використовують дуже активно, без них не обходиться жодне найдрібніше господарство. Безпілотники роблять знімки з висоти, моніторять поля, створюють 3D-карти, сіють насіння, вносять добрива та хімікати, контролюють посіви, допомагають в іригації, а також контролювати тварин.

Наші аграрії, а особливо малий та середній бізнес, дуже потребують сучасних технологій. Це колосально розширює можливості — економить час, ресурси, дає можливість відслідковувати роботу техніки та посіви на полях із мінімальними затратами.

Fly Technology — українська компанія, офіційний дистриб’ютор в Україні всесвітньо відомого виробника дронів DJI, заснована 2014 р.
Fly Technology пропонує сучасну, трендову техніку для агросектору — дрони. Нині це топові моделі DJI — Agras Т16, призначений для розпилення речовин, серії Phantom, та Mavic — для моніторингу.

Fly Technology цілком виправдовує свій девіз: “Поглянь на світ інакше!”. Адже за допомогою дронів можна оглядати своє господарство з повітря і бачити значно більше, аніж раніше, коли огляд відбувався із землі. Завжди було проблемою зазирнути в середину великого поля, щоб хоча б “на око” оцінити, що ж там відбувається? І без погляду з висоти зробити це майже неможливо.

Компанія Fly Technology застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта та комплексно вирішує всі його запити. Це, перш за все, професійна консультація, можливість протестувати товар, забезпечення високоякісною продукцією, що поставляється безпосередньо з заводу виробника, гарантійне та післягарантійне обслуговування, доукомплектування пристрою під потреби клієнта. Для компанії важливо не просто продати товар, а повністю вирішити потребу клієнта.

Найбільшим недоліком наразі є те, що у нас ще замало такої техніки на величезні посівні площі. Не завжди можна вкластися у терміни, щоб вчасно їх обробити, відповідно, знижується врожайність та прибуток. А дрони дають можливість оперативно виконувати всі ці роботи. Тож, майбутнє за сучасними технологіями!

Читайте також

В українських портах помічена висхідна тенденція щодо цін на зернові

пн, 10/11/2021 - 14:18
На початок тижня в українських портах помічена висхідна тенденція щодо цін на зернові. Зокрема, подорожчали кукурудза, пшениця 2 класу, пшениця фуражна та ячмінь.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Прискорювачі росту: малих аграріїв почали підживлювати з декількох джерел

пт, 10/23/2020 - 14:14
Малі та середні сільгоспвиробники нині можуть отримувати фінансування за підтримки держави, банків та навіть великих українських агрохолдингів

UKRAVIT: Інвестиції в клієнта як запорука успішного розвитку

чт, 10/22/2020 - 12:30
За допомогою фінансової програми UKRAVIT Finance українські аграрії отримали доступ до вигідного фінансування своїх виробничих потреб.

Тандем на мільйон: Як партнерська програма Kernel трансформує аграрний ринок

пн, 10/19/2020 - 15:53
Сергій Вітер, керівник проєкту Open Agribusiness (Kernel) Україна сьогодні є одним із провідних постачальників сільськогосподарської продукції у світі. Ми маємо всі шанси ще більше розширити свою присутність на міжнародних ринках АПК, адже потенціал для зростання врожайності стратегічних експортних культур досить великий.

Всевидюче око

пн, 10/19/2020 - 15:36
Ефективні рішення від компанії Fly Technology для МСБ в аграрній сфері