Перейти к основному содержанию

На Kyiv Smart City Forum презентували тенденції розумних міст-2021

пт, 10/16/2020 - 12:41

Kyiv Smart City Forum 2020, що відбувся 8 жовтня, зібрав 10 000 учасників – удвічі більше, ніж минулого року. Вперше в Україні форум таких масштабів пройшов онлайн.

Організатори заходу використали усі переваги онлайн-формату. За словами експерта зі smart city - технологій ГО «Смарт Сіті Хаб» Юрія Назарова, перед організаторами стояло амбітне завдання: провести форум в абсолютно новому форматі.

«Kyiv Smart City Forum ми провели на інноваційній платформі, яку розробили спеціально, і яка дозволила перенести всі переваги офлайну в онлайн. Така технологія і з таким масштабом застосовувалася в Україні вперше», - зазначив Назаров.

Назаров

Унікальна платформа дозволила спікерам з різних країн спілкуватися з учасниками форуму в режимі реального часу. Одночасно вона містила спеціальну зону, де компанії-партнери через 3D відеотури демонстрували свої технологічні рішення. Можна було дивитися відеоряд, слухати доповіді, ставити питання та спілкуватися один з одним у чатах.

«Наша команда приділила багато часу розробці головних особливостей цьогорічного форуму — зручній онлайн-платформі з можливістю швидкої комунікації й формуванню контенту для наших слухачів. Цьогорічний формат дав нам можливість максимально залучити найкращих світових експертів з України, Нідерландів, США, Іспанії, Німеччини та Англії. Я хочу подякувати всім спікерам, які взяли участь у нашому форму і поділилися реальними кейсами та рекомендаціями, а також — партнерам, які підтримали нас цього року в нових реаліях. Я дуже рада, що саме наша команда вперше в Україні зробила форум такого формату і зібрала понад 10 тисяч учасників» — прокоментувала Ярослава Бойко, Голова Опікнуської Ради ГО «СМАРТ СІТІ ХАБ».

Віце-прем’єр-міністр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, відкриваючи захід, заявив, що майбутнє світу – за великими містами, а для їхнього розвитку держава має будувати інфраструктурні речі.

«Ми хочемо за три роки побудувати найзручнішу державу в Європі з точки зору взаємодії людини й бізнесу з державою. Для цього треба відцифрувати усі державні послуги, навчити людей базовій цифровій грамотності й покрити країну інтернет-інфраструктурою», - зазначив урядовець.

За його словами, потрібно, аби в кожному регіоні України був заступник керівника з цифрової трансформації, менеджер, який знається на IT-технологіях і знає, як розвиваються найкращі світові міста.

1

Форум зібрав найкращих спікерів з країн, які зробили ставку на технології та розвиваються шаленими темпами – Сінгапуру, Нідерландів, США, Німеччини, Іспанії, Англії. Експерти не лише поділилися своїм баченням майбутнього розвитку світу, але й представили реальні кейси з рекомендаціями, як сучасний бізнес може адаптуватися під час непередбачуваних кризових ситуацій.

За словами хедлайнера форуму Ренді Цукерберг, нинішню кризу, спричинену коронавірусом, можна сприймати як подарунок, адже світ отримав поштовх і змушений трансформуватися.

«Дуже багато галузей не мали необхідності змінюватися. Вони працювали по інерції. А тут раптом ми повинні оновлюватися. Тепер можна охопити своїм бізнесом тисячі людей, не виходячи з дому. Ми маємо зрозуміти, що у майбутньому працевлаштування буде гібридним, все більше людей працюватимуть віддалено», - підкреслила пані Цукерберг.

Ренді поділилася своїми спогадами про те, як вона реалізувала проєкт Facebook Live, який спочатку навіть сама не сприймала як ідею, варту уваги. Тим не менше, за допомогою інженерів цей стартап вдалося реалізувати, і вже за 4 місяці після її запуску президент США Барак Обама зателефонував Ренді, щоб звернутися до нації через Facebook Live.

Цукерберг назвала навички успішних бізнесменів, які дозволять вижити у нинішні непрості часи: бажання виходити за межі комфорту, вміння почути «ні» й здатність побороти страх перед публікою.

Оптимістична американська підприємиця заявила, що Україна має усі шанси не лише наздогнати Кремнієву долину, але й перевершити її.

«Кремнієва долина зараз теж переживає непрості часи. Тут бракує різноманіття. А ви у центрі Європи, у вирі подій, і можете впоратися краще», - підсумувала Ренді.

В межах Форуму пройшло щорічне нагородження Smart City Awards. Компетентне журі визначило найкраще місто у 8 номінаціях: найкраще децентралізоване місто, інклюзивне, цифрове, мобільне, екологічне, Smart безпечне, архітектурне та енергоефективне.

Досягти високого рівня форуму допомогли партнер: титульний партнер – Visa, інноваційний партнер – Vodafone, преміум партнери - Cisco, ERC, IT-Integrator, технологічний партнер – ELKO Україна та Lenovo. Також серед партнерів Kyiv Smart City Forum Hewlett Packard Enterprise, Caparol Україна, Logitech, Asbis, Ideas First, FDI та atene KOM GmbH.

Переважна більшість спікерів зійшлися у тому, що альтернативи технологічному розвитку у великих міст немає: треба впроваджувати інноваційні рішення та не відставати від решти світу.

Читайте також

Cтартував прийом заявок на всеукраїнський конкурс бізнес-кейсів з КСВ

ср, 10/21/2020 - 09:32
Основною темою Конкурсу традиційно є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення».

«Датагруп» – кращий інтернет-провайдер 2020 року

вт, 10/20/2020 - 13:41
«Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 тисяч споживачів. «Наша компанія є визнаним лідером із надання телеком-послуг для великого бізнесу. Проте ми докладаємо надзвичайно багато зусиль, щоб бути найкращим оператором також і для наших роздрібних споживачів. І сьогодні можу з гордістю констатувати, що нам це вдалося!», – відзначає Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

На Kyiv Smart City Forum презентували тенденції розумних міст-2021

пт, 10/16/2020 - 12:41
Kyiv Smart City Forum 2020, що відбувся 8 жовтня, зібрав 10 000 учасників – удвічі більше, ніж минулого року. Вперше в Україні форум таких масштабів пройшов онлайн.

Сorteva Agriscience оголошує переможниць освітньо-грантової програми TalentA для українських жінок-фермерок

чт, 10/15/2020 - 16:39
Компанія нагородила найкращі проєкти з підтримки продовольчої безпеки громад, виділив гранти на загальну суму 19 000 доларів США

«Фармак» у топ-10 компаній за Індексом прозорості сайтів українських компаній-2019

пт, 10/09/2020 - 12:23
Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній-2019.

Лауреатками історичної Нобелівської премії з хімії стали дві переможниці глобальної премії L'oréal-UNESCO «Для жінок у науці»

чт, 10/08/2020 - 17:26
Професорка Еммануель Шарпентьє і професорка Дженніфер А. Дудна, обидві — Лауреатки глобальної премії L'Oréal-UNESCO «Для жінок у науці» — 2016, здобули Нобелівську премію з хімії за розробку революційного методу редагування генома.