Перейти к основному содержанию

«Фармак» у топ-10 компаній за Індексом прозорості сайтів українських компаній-2019

пт, 10/09/2020 - 12:23

Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній-2019.

«Індекс – це насамперед оцінювання відкритої інформації, яка міститься на сайтах. Також ми оцінювали сторінки керівників компаній у соціальних мережах. Оцінювались елементи корпоративного управління й соціальної відповідальності. І вже три роки поспіль ми беремо найбільші компанії-платників податків за даними податкової, фіскальної служби», – зазначила експерт Центру «Розвиток КСВ» Алла Зінченко.

ТОП-10 компаній лідерів Індексу надають понад 50% інформації, яка входила до категорій оцінювання, тоді як загальний рівень прозорості інших компаній в Україні – приблизно 25,5%.

Дослідження показало, що найчастіше компанії розміщують на своїх сайтах інформацію, що стосується охорони довкілля, трудових відносин, роботи з громадами, корпоративного управління, керівництва компанії, складу наглядової ради, інформації для інвесторів, антикорупційних програм.

«Сьогодні інформаційна відкритість – це вимога часу, без якої компанія не зможе стати успішною. Міжнародні інвестори та партнери активно вивчають інфопростір про компанію. Для нас це вкрай важливо. Адже ми експортуємо продукцію у 28 країн світу. І ми цінуємо свою репутацію та відповідально підходимо до формування інформаційного поля. Адже "Фармак" – відкрита компанія, яка веде бізнес прозоро. Щороку ми публікуємо фінансову звітність згідно з міжнародними стандартами. Ставши членом глобального договору ООН, цього року вперше опублікували нефінансову звітність компанії. Ми вже не один рік співпрацюємо з ЄБРР. Ми залюбки ділимося інформацією. За місяць наш сайт відвідують 400 000 людей. Майже щодня ми публікуємо новину або спецпроєкт. Пишаємося нашим розділом сайту "Лідери думок", де провідні експерти порушують важливі для бізнесу та галузі питання. Тільки я майже щомісяця даю інтерв’ю провідним виданням про поточну діяльність компанії та стратегічні плани. Крім основного сайту компанії, ми ще ведемо сайти наших представництв, де зібрана актуальна інформація для цих країн. Компанія також має активні сторінки в соціальних мережах Facebook, Instagram, а також YouTube. Наприклад, тільки у Facebook на сторінку "Фармак" уже підписалися 24 000 користувачів. І ми продовжуємо вдосконалюватись і будемо ще більше інформації відкривати для широкого загалу», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор «Фармак».

Читайте також

Cтартував прийом заявок на всеукраїнський конкурс бізнес-кейсів з КСВ

ср, 10/21/2020 - 09:32
Основною темою Конкурсу традиційно є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення».

«Датагруп» – кращий інтернет-провайдер 2020 року

вт, 10/20/2020 - 13:41
«Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 тисяч споживачів. «Наша компанія є визнаним лідером із надання телеком-послуг для великого бізнесу. Проте ми докладаємо надзвичайно багато зусиль, щоб бути найкращим оператором також і для наших роздрібних споживачів. І сьогодні можу з гордістю констатувати, що нам це вдалося!», – відзначає Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

На Kyiv Smart City Forum презентували тенденції розумних міст-2021

пт, 10/16/2020 - 12:41
Kyiv Smart City Forum 2020, що відбувся 8 жовтня, зібрав 10 000 учасників – удвічі більше, ніж минулого року. Вперше в Україні форум таких масштабів пройшов онлайн.

Сorteva Agriscience оголошує переможниць освітньо-грантової програми TalentA для українських жінок-фермерок

чт, 10/15/2020 - 16:39
Компанія нагородила найкращі проєкти з підтримки продовольчої безпеки громад, виділив гранти на загальну суму 19 000 доларів США

«Фармак» у топ-10 компаній за Індексом прозорості сайтів українських компаній-2019

пт, 10/09/2020 - 12:23
Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній-2019.

Лауреатками історичної Нобелівської премії з хімії стали дві переможниці глобальної премії L'oréal-UNESCO «Для жінок у науці»

чт, 10/08/2020 - 17:26
Професорка Еммануель Шарпентьє і професорка Дженніфер А. Дудна, обидві — Лауреатки глобальної премії L'Oréal-UNESCO «Для жінок у науці» — 2016, здобули Нобелівську премію з хімії за розробку революційного методу редагування генома.