Перейти к основному содержанию

“Океан Інвест”: Щоб ви нам були здорові!

вт, 03/03/2020 - 17:13

“Карабас БТ” ефективний проти церкоспорельозу, борошнистої роси, снігової плісняви та ще майже десятку хвороб.

В системній захисній та лікувальній дії фунгіцидів ніхто не сумнівається. Аби їхнє використання не було марним, слід лише вчасно прийняти рішення про час першої обробки. Буде це у фазу кущення чи виходу в трубку, поле само вам про це скаже.

Але слід пам’ятати, що діючі речовини фунгіцидів групи бензімідазолів будуть ефективно працювати вже при температурі +5-7°С, триазолів — при температурі +12-14°С, а стробілуринів — при +10-12°С. Саме для першого фунгіцидного внесення на озимих колосових спеціалісти компанії “Океан Інвест” (один з підрозділів холдингу BKW Group) пропонують суміш препаратів “Карабас БТ” у нормі 0,3 л/га та “Аконіт БТ” — 0,3 л/га.

При значному ураженні посівів або високій густоті рослин норму препаратів доцільно збільшити до 0,4+0,4 л/га відповідно. Діюча речовина препарату “Карабас БТ” — карбендазим — відноситься до групи бензімідазолів і ефективно діє проти широкого спектра збудників хвороб: церкоспорельозу, борошнистої роси, снігової плісняви, фузаріозу, септоріоузу, піренофорозу, бурої іржі на пшениці, а також темнобурої і сірчастої плямистостості на ячмені.

Ексклюзивний дистриб’ютор продукції "Океан Інвест" компанія “Бізон-Тех” спільно з OTP Bank реалізовує пільгову програму з вексельного фінансування. Якщо сільгоспвиробнику не вистачає обігових коштів для закупівлі насіння та ЗЗР, він може скористатися вексельним фінансуванням. Суть цієї програми полягає в тому, що сільгоспвиробник при оформленні кредитного ліміту та векселя сплачує лише 1% суми векселя. Решту витрат компенсує дистриб’ютор. Для участі у даній програмі господарству потрібно визначитись з асортиментом, загальною сумою замовлення та звернутися до найближчого відділення ОТP Bank.

Препарат малорухливий, тому довгий час зберігається у потрібній концентрації в нижній частині рослини, забезпечуючи захист та лікування від прикореневої гнилі, може з успіхом застосовуватись також на цукровому буряку, соняшнику, озимому ріпаку, картоплі, яблуні. “Аконіт БТ” має у своєму складі діючу речовину флутріафол, яка відноситься до групи триазолів і впливає на поділ клітин, викликаючи загибель фітопатогенів (наразі має високу ефективність у боротьбі з борошнистою росою).

Це високосистемний фунгіцид із захисними та лікувальними властивостями, має глибинну дію, рухається в рослині знизу вгору, захищаючи приріст, діє за низьких температур повітря. Препарат високоефективний проти борошнистої роси, іржі. Крім колосових у світовій практиці застосовується на цукровому буряку, яблуні, винограді. Має подовжену захисну дію.

ПРАКТИКА

Леонід Семенюк, директор СФГ Семенюка Л.Р:

— Застосувавши на посівах зернових суміш препаратів “Карабас БТ” та “Аконіт БТ”, ми отримали оптимальну комбінацію двох діючих речовин. Препарати гарно працюють ранньою весною, поки температура повітря ще не перевищує +7-8°С, і дозволяють добре контролювати широкий спектр хвороб протягом значного часу. Цією сумішшю ми працюємо по озимій пшениці вже три роки поспіль. Також практикуємо використання цієї бакової суміші на соняшнику, після восьми листків. Дуже задоволені результатами, особливо якщо врахувати вартість такої обробки.

Читайте також

Глобальні тренди пошуку та утримання кадрів у компанії. HR-поради для МСБ 

вт, 11/23/2021 - 11:00
Брак кадрів - проблема, з якою стикається більшість бізнесменів в Україні. Згідно з даними державної служби зайнятості (ДСЗ) станом на 1 вересня 2021 р. кількість зареєстрованих вакансій зросла на 8%, у порівнянні з відповідним показником минулого року, і складає 80 тис. одиниць.

Forward Bank реалізує віддалену відеоідентифікацію клієнтів та можливість отримати віртуальну картку

вт, 10/12/2021 - 16:50
Відтепер, щоб отримати картку або кредит, не обов’язково відвідувати відділення банку. Завдяки сервісу відеоідентифікації та електронному підпису документів стає можливим миттєво оформити кредитну або дебетову картку через сайт банку чи у мобільному додатку Forward Online.

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення