Перейти к основному содержанию

GigaGroup: Надійний IT-фундамент агросектору

вт, 03/03/2020 - 16:50

Телеком-оператор GigaTrans створить “з нуля” корпоративну мережу клієнта та об’єднає головний офіс, складські приміщення, материнську компанію за кордоном захищеними каналами передачі даних.

Функціонування сучасного агробізнесу вийшло далеко за межі “роботи в полі”. Агроcектор нині — це автоматизація процесів, системи онлайн-моніторингу, безпілотне управління технікою та зберігання великих масивів даних. Саме тому залізним фундаментом розвитку агросфери є інноваційний сервіс. І тут перед власниками компаній постає важливе завдання: знайти надійного та якісного постачальника IT-послуг.

GigaGroup — це понад 100 ITспеціалістів, які працюють для полегшення ведення вашого бізнесу завдяки використанню інноваційних технологій. GigaGroup об’єднує чотири споріднених бізнеси, що разом працюють на ринку більше 13 років та надають комплексні IT-послуги корпоративним клієнтам.

І найголовніше — весь необхідний IT-сервіс надає одна група компаній, завдяки чому підвищується безпека з’єднань.

Чому варто обрати комплексні IT-рішення від GigaGroup? Телеком-оператор GigaTrans створить “з нуля” корпоративну мережу клієнта та об’єднає головний офіс, складські приміщення, материнську компанію за кордоном захищеними каналами передачі даних. Крім того, оператор має понад 100 реалізованих проектів з підключення клієнтів у географічно віддалених об’єктах та в місцевостях з відсутністю комунікацій (наприклад,віддалених фермерствах). Завдяки включенню в міжнародну точку обміну трафіком та співпраці з понад 1000 операторів GigaTrans може підключити замовників у будь-якій точці світу.

Формула ефективності бізнесу для агросектору від GigaGroup виглядає так:

  • захищені канали зв’язку +
  • безперебійність роботи серверного обладнання +
  • бекапування у хмарній інфраструктурі +
  • моніторинг та усунення кіберзагроз.

Розміщуючи критично важливі дані щодо збору врожаю, контролю за системою поливу, посівами в дата-центрі GigaCenter, клієнт отримує гарантію захищеності даних та відмовостійку роботу розміщеного обладнання з техпідтримкою 24/7/365. Додатковий сервіс — smart hands — забезпечує впевненість клієнта у цілодобовому фізичному обслуговуванні орендованих серверів та оперативному вирішенні питань з розміщеним обладнанням. Також GigaCenter є місцем включення провідних провайдерів України, що надає клієнтам широкий вибір операторів для резервування критичної інформації.

Завдяки хмарному сервісу GigaCloud можна якісно та оперативно накопичувати, використовувати та аналізувати дані щодо стану полів, закупки матеріалів та логістики без прив’язки до робочого місця. Можливість створення резервних хмарних копій, розгортання власних віртуальних мереж забезпечить захист даних щодо каналів збуту, інформації щодо стану ґрунту, врожаю від шифрування, пошкодження чи вилучення зловмисниками.

До 30 квітня 2020 р. від групи компаній GigaGroup діє акційна пропозиція на комплекс IT-сервісів:

  • –30% на послугу Інтернет, на всі види послуги colocation та на комплексний аудит з ідентифікації ризиків компанії,
  • а також безкоштовний тестовий період (до двох тижнів) на розгортання хмарної інфраструктури з допомогою в міграції ваших сервісів до хмари.

Спеціалісти компанії GigaSafe допоможуть організувати комплексну протидію кіберзагрозам, ідентифікувати поточні вразливості та захистити чутливі дані “розумного” землеробства від навмисного розкрадання та фальсифікації. Також команда GigaSafe допоможе створити на базі компанії клієнта СУІБ та супроводжуватиме його на головних етапах проходження сертифікаційного аудиту.

Замовляючи сервіс групи компаній GigaGroup, клієнт отримує гарантію захисту даних, оскільки інформаційна безпека GigaGroup відповідає міжнародним стандартам якості, що підтверджено атестатом відповідності стандарту ISO:27001 та КСЗІ.

Читайте також

Глобальні тренди пошуку та утримання кадрів у компанії. HR-поради для МСБ 

вт, 11/23/2021 - 11:00
Брак кадрів - проблема, з якою стикається більшість бізнесменів в Україні. Згідно з даними державної служби зайнятості (ДСЗ) станом на 1 вересня 2021 р. кількість зареєстрованих вакансій зросла на 8%, у порівнянні з відповідним показником минулого року, і складає 80 тис. одиниць.

Forward Bank реалізує віддалену відеоідентифікацію клієнтів та можливість отримати віртуальну картку

вт, 10/12/2021 - 16:50
Відтепер, щоб отримати картку або кредит, не обов’язково відвідувати відділення банку. Завдяки сервісу відеоідентифікації та електронному підпису документів стає можливим миттєво оформити кредитну або дебетову картку через сайт банку чи у мобільному додатку Forward Online.

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення