Перейти к основному содержанию

ОККО Group: Зручний форвард

вт, 03/03/2020 - 16:39

Кількість заявок на участь у форвардних програмах OKKO Group для аграріїв щороку зростає вдвічі.

Станом на осінь 2019 р. аграрний напрямок OKKO Group — форвардні програми для аграріїв — відпрацював три повноцінних сезони й успішно зайшов у четвертий. При цьому кількість заявок на участь у програмі щороку зростає приблизно вдвічі.

Якщо 2016 р. проект починав з 96 заявок, то станом на січень поточного року їх було вже близько 400. Лише торік за форвардною програмою холдинг профінансував аграріїв на понад 1 млрд грн, що на 20% більше порівняно з показником 2018 р.

Але найважливіше те, що більшість господарств, які починали працювати з ОККО на старті, приходили й наступного сезону, а частина з них навіть стала бренд-амбасадорами, рекомендуючи програму своїм колегам.

Суть форвардних угод полягає в тому, що OKKO Group надає аграріям пальне, мінеральні добрива, природний газ, інші товари чи “живі” гроші авансом, а в розрахунок за них отримує сільгосппродукцію із зібраного урожаю за ринковою ціною, але, зрозуміло, з певним дисконтом.

При цьому від сільгоспвиробників не вимагається передавати в заставу своє майно, як це передбачено банківською практикою. Роль застави відіграє майбутній урожай, що фіксується відповідним договором або аграрною розпискою.

Стратегічна мета аграрного напрямку ОККО — на 100% задовольнити потреби аграріїв і в фінансових, і в матеріальнотехнічних ресурсах, і в сервісних послугах, як-от: зберігання та перевезення агрокультур. Як підкреслює генеральний директор аграрного напрямку OKKO Group Олександр Ніколенко, запропонований формат дає змогу найповніше розкритися принципу win-win, “в аграріїв зникає необхідність одномоментно акумулювати значні суми для придбання пального та міндобрив (а це приблизно 50% собівартості всіх польових робіт). Ба більше, їм забезпечено гарантований збут урожаю за справедливою ціною”.

Зараз, без зайвих формальностей і бюрократичних зволікань, кожен зацікавлений агровиробник може стати учасником форвардної програми OKKO Group.

Експрес аналіз потенційної співпраці експерти компанії готові зробити навіть упродовж одного дня, а підписати форвардний контракт можна за тиждень. При цьому немає жорстких обмежень щодо розмірів земельного банку потенційних партнерів. Як результат, основними партнерами форвардної програми є дрібні й середні господарства з угіддями від 500 га до 30 тис.га.

 

Олександр Хоменко, заступник директора ДП “Дослідне господарство “Асканійське”:

— Наше підприємство вже три роки співпрацює з OKKO Group за форвардною програмою. Умови прості, доступні та зручні, погашення відбувається в оптимальні терміни. Ми отримуємо й мінеральні добрива, й паливно-мастильні матеріали. Нас влаштовує якість продукції та краща, аніж у конкурентів, ціна.

Віктор Рикун, директор СФГ “Юлія”:

— Другий рік поспіль ми користуємось форвардною програмою OKKO Group, і це очевидна відповідь на питання, чи влаштовує нас таке партнерство. Нам імпонує фаховість команди, з якою ми працюємо. Роз’яснення щодо умов програми, нюансів документації ми отримували чітко, швидко й у будь-який час, навіть позаробочий. Так само оперативно, в погоджені терміни і в належних обсягах надходив замовлений товар. Ще одна важлива перевага  — гнучкість програми. Колеги з OKKO Group готові йти назустріч, аби підлаштувати умови партнерства під наші виробничі обставини.

Читайте також

Глобальні тренди пошуку та утримання кадрів у компанії. HR-поради для МСБ 

вт, 11/23/2021 - 11:00
Брак кадрів - проблема, з якою стикається більшість бізнесменів в Україні. Згідно з даними державної служби зайнятості (ДСЗ) станом на 1 вересня 2021 р. кількість зареєстрованих вакансій зросла на 8%, у порівнянні з відповідним показником минулого року, і складає 80 тис. одиниць.

Forward Bank реалізує віддалену відеоідентифікацію клієнтів та можливість отримати віртуальну картку

вт, 10/12/2021 - 16:50
Відтепер, щоб отримати картку або кредит, не обов’язково відвідувати відділення банку. Завдяки сервісу відеоідентифікації та електронному підпису документів стає можливим миттєво оформити кредитну або дебетову картку через сайт банку чи у мобільному додатку Forward Online.

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення