Перейти к основному содержанию

BASF: Для максимального рівня врожайності

вт, 03/03/2020 - 15:33

Інноваційний фунгіцид “Адексар СЕ Плюс” застосовується на посівах ярої та озимої пшениці і ячменю.

“Адексар СЕ Плюс” забезпечує контроль за іржею, борошнистою росою, піренофорозом, септоріозом листя та колоса, церкоспорельозом, гельмінтоспоріозом і ринхоспоріозом.

Потужний і довготривалий захисний ефект проти широкого спектра хвороб обумовлений поєднанням інноваційних діючих речовин трьох різних хімічних класів.

Серед додаткових переваг — підвищення стійкості посівів до стресових умов (посухи, високих температур, нестабільного температурного режиму), запобігання передчасному старінню та подовження періоду активної вегетації.

Для ефективного використання ресурсів, зважаючи на специфічні умови кожного окремого поля, діджитал-підрозділ компанії BASF xarvio пропонує інструмент диференційного внесення препаратів — платформу на основі продукту FIELD MANAGER.

Суть рішення полягає у внесенні різного об’єму робочого розчину (а отже, і препарату) на різні за інтенсивністю розвитку біомаси ділянки поля. Метою його є досягнення високої економічної ефективності при збалансованому пестицидному навантаженні.

Українським аграріям вже цього року стануть доступні такі функції xarvio FIELD MANAGER, як аналіз погоди, що дозволяє порівнювати погодні параметри з середніми за останні 10 років; автоматичне визначення меж полів; візуалізація та аналітика карт врожайності, посіву, внесення добрив; інтеграція метеостанцій Arable у моделі управління, створення карт внесення добрив та регуляторів росту.

Олег Фурманець, агроном-технолог ТОВ “Захід Агро Пром” (Рівненська обл.):

—  Наше підприємство працює у двох зонах  — чорноземній частині Кіровоградської області та піщаній зоні Полісся. Остання — традиційно волога через велику кількість опадів у сезон. Наприклад, навесні 2019  р. пшениця була взагалі підтоплена! У таких умовах надто важко стримувати розвиток захворювань. Крім того, у нас дуже строкаті поля. Тому для другої фунгіцидної обробки ми шукали потужний фунгіцид із довготривалим захисним ефектом проти широкого спектра хвороб. Саме таким є препарат “Адексар  СЕ Плюс”. Незважаючи на складні умови внесення фунгіциду — підтоплені поля не дозволяли виконати обробку вчасно, препарат спрацював відмінно. Масового поширення грибних захворювань не спостерігалося до збору врожаю. Поле збереглось у чудовому стані. Це і є показник високої ефективності препарату. Крім того, ціна на препарат дуже гнучка. Якщо немає екстраскладних умов, то можна зманеврувати та обрати меншу норму препарату, зекономивши таким чином.

Читайте також

Глобальні тренди пошуку та утримання кадрів у компанії. HR-поради для МСБ 

вт, 11/23/2021 - 11:00
Брак кадрів - проблема, з якою стикається більшість бізнесменів в Україні. Згідно з даними державної служби зайнятості (ДСЗ) станом на 1 вересня 2021 р. кількість зареєстрованих вакансій зросла на 8%, у порівнянні з відповідним показником минулого року, і складає 80 тис. одиниць.

Forward Bank реалізує віддалену відеоідентифікацію клієнтів та можливість отримати віртуальну картку

вт, 10/12/2021 - 16:50
Відтепер, щоб отримати картку або кредит, не обов’язково відвідувати відділення банку. Завдяки сервісу відеоідентифікації та електронному підпису документів стає можливим миттєво оформити кредитну або дебетову картку через сайт банку чи у мобільному додатку Forward Online.

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення