Перейти к основному содержанию

У Києві відбувся наймасштабніший захід ритейлу цього року – RAU Expo 2020

ср, 09/16/2020 - 20:54
Новини компаній

З 9 по 10 вересня у НСК «Олімпійський» відбулась IV найбільша спеціалізована виставка індустрії ритейлу й девелопменту в Україні – RAU Expo 2020.

У програмі бізнес-сесій, які тривали протягом двох днів, взяли учать понад 80 ТОП-спікерів українського та закордонного ринків, а у виставковому холі були представлені понад 90 компаній-експонентів.

Під час першого дня заходу виступи експертів відбувались паралельно у трьох конференц-залах. У першій сесії експерти обговорювали тренди, ефективні інструменти та канали продажів, розвиток ринку нерухомості України, а також досягнення міжнародних ритейлерів в Україні.

У другій сесії спікери поділились своїм баченням HR-трендів у ритейлі та зупинились на змінах у законодавстві для ведення бізнесу. Під час обговорення теми антикризового управління компанією Дмитро Деревицький, голова ради директорів «АЛЛО» прокоментував: «Криза виявилась не такою тривалою, як ми очікували. На початку вона супроводжувалась значним падінням ринку, але, розвиваючись по  V-подібному вектору, ми дуже швидко впали й швидко піднялись. Сьогодні ми з дуже стриманим оптимізмом дивимося вперед. Практично всі бізнеси, які вижили у цей непростий час, вже виробили свій алгоритм роботи в нових умовах».

Сесія №3 була побудована навколо теми нової реальності та нових викликів для українського та світового ритейлу. Під час панельної дискусії Дмитро Борисов, засновник мережі ресторанів, зазначив: «Їжа стала новим чорним.(Повинна бути у всіх ритейлерів, які збираються затриматись на ринку надовго). Ми, звичайно ж, як один з дрібних, але системних гравців з хорошими результатами, направлені на створення нової посткарантинної реальності,різноманітних колаборацій, де народжуються гібридні моделі ведення бізнесу та взаємодії зі споживачем».


У свою чергу Наталія Середня, CMO PROSTOR поділилась власним досвідом роботи під час активної фази пандемії COVID-19: «Дрогері  й продуктові мережі працювали під час карантину. І якщо в інших галузей був час на перепочинок, так би мовити, локдаун для переосмислення стратегічних рішень, то у нас по суті його не було. Але у цьому є свої переваги.Ритейл завжди був динамічний з точки зору підготовки стратегії. І в цей час, коли з'явився новий досвід, коли всіперейшли в сценарне планування, ми почали вчитися працювати буквально «з коліс». І це новий виклик. Але разом з тим, покупець однозначно виграє. Чому? Тому що це змотивувало задуматись усіх про нові рішення, технології та сервіси для зручності клієнта».

Під час другого дня RAU Expo 2020 пройшло дві сесії. У першійексперти обговорили мультиканальність та нові перспективи для ритейлу. У другій – зосередились на маркетингу галузі й обговорили концепти, ребрендинг та результати уже реалізованих трансформацій ТРЦ.

Організатор заходу,Оксана Приходько, CEO Асоціації ритейлерів України відзначила: «Ми вважаємо, що зараз головний конкурент будь-якого бізнесу – це саме COVID-19. Тому відповідно до цього ми формували наші теми. Ми намагались розкрити способи швидкої та ефективної трансформації ритейлерів, реалізації нових форматів, поєднання онлайн з офлайндля підтримки бізнесу, і готовності у разі другої хвилі пандемії».

У межах заходу відбулась також  IV щорічна церемонія нагородження кращих ритейлерів і девелоперів України - RAU Awards, на якій було відзначено переможців конкурсів «Ритейлер року» й «Кращий ТРЦ/Shopping Centre Awards». Після церемонії на учасників чекав традиційний фуршет з неформальним спілкуванням під звуки живої музики.

Читайте також

«Фармак» запустив будівництво інноваційного центру в Києві

чт, 07/22/2021 - 11:37
Чи можуть довершені процеси допомогти в розробці лікарських препаратів? Так, якщо ми говоримо про новий інноваційний центр лідера фармринку України – «Фармак».

МТСБУ звернулось до НБУ щодо збільшення страхових сум з ОСЦПВ.

пт, 07/16/2021 - 09:51
МТСБУ звернулось до Національного банку України з пропозицією переглянути страхові суми (максимальний розмір виплати) з ОСЦПВ в бік підвищення: до 160 тис. грн. за шкоду, заподіяну майну потерпілого, та 320 тис. грн. за шкоду життю та здоров’ю.

Безпечна та зручна онлайн-торгівля запчастинами. Що пропонує Avtopro.ua?

чт, 07/15/2021 - 16:58
Сучасні автолюбителі відмовляються від ідеї придбання запчастин та технічних рідин у магазинах. Особливо багато потенційних клієнтів намагаються уникати спеціалізованих ринків.

В Україні з’явиться перший гастрогід «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України»

пн, 07/12/2021 - 14:05
До 30-річчя Незалежності України усі охочі побачать гастрономічну карту невеликих фермерських господарств. Проєкт «Дороги гурманів» познайомить шукачів нових смаків з місцевими виробниками крафтової їжі.

Компанія 46 Parallel Wine Group отримала світове визнання на Concours Mondial de Bruxelles 2021

пт, 07/09/2021 - 13:43
Вина бренду 46 Parallel відзначені золотою та срібними медалями Міжнародного конкурсу - Concours Mondial de Bruxelles - та визнані одними із кращих серед 10 000 вин із 50 країн світу.

З 7 по 10 липня відбудеться M17 International Art Collectors' Forum!

чт, 07/08/2021 - 07:19
M17 International Art Collectors' Forum – це форум, організований Центром сучасного мистецтва М17 та Українським Клубом Колекціонерів Сучасного Мистецтва в межах проєкту «Відкрита можливість: Українське сучасне мистецтво з приватних зібрань».