Перейти к основному содержанию

Освіта міжнародного рівня — в кроковій доступності

пн, 09/14/2020 - 12:39

KAN — єдиний з вітчизняних девелоперів, який розвиває власну мережу освітніх закладів А+

Мова не просто про розміщення дитсадків та шкіл на території житлових комплексів. KAN створив унікальну освітню систему А+ для дітей віком від 1 до 19 років під наставництвом єдиного педагогічного колективу. Мешканці всіх комплексів від KAN завжди мають змогу відвести малечу в сучасну школу чи садок, не витрачаючи час у заторах.

З 2012 р. бренд А+ є синонімом якісної освіти. Кожен з освітніх просторів А+ має свою концепцію, яка відображає індивідуальність житлового комплексу, де він розміщений.

“Академія сучасної освіти А+” в ЖК “Комфорт Таун” заклала принципи розвитку всієї мережі. Програма поєднала вітчизняні та міжнародні стандарти, поглиблене викладання іноземних мов (англійська, французька, німецька, іспанська), теорію рішення винахідницьких завдань, фінансову грамоту, робототехніку тощо. Значну увагу приділено спорту, хореографії, музиці, театральній майстерності та деяким іншим напрямам фізичного та творчого розвитку.

Професійне футбольне поле 40х60 м відповідає стандартам FIFA. На свіжому повітрі розташовані гімнастичний комплекс та універсальна площадка (баскетбол, волейбол, бадмінтон), бігові доріжки з покриттям стандарту IAAF, стіна для скелелазіння тощо. А ще є їдальня зі здоровим харчуванням, бібліотека, професіональний лекторій, великий концертний зал на 200 місць, студія звукозапису обладнана сучасними музичними інструментами.

Також в ЖК “Комфорт Таун” розташований дитячий музичний клуб “ЗмійкА+” для дітей 2-6 років із якісно обладнаними локаціями та новими для України комплексними освітніми програмами із поглибленим вивченням музики. Активний та гармонійний фізичний розвиток — пріоритет у вихованні малюків.

У комплексі Central Park, що на Печерську, успішно працює “Дитячий клуб А+”. Авторська програма “Академія дитинства” — це унікальна розробка, основною метою якої є комплексна дошкільна підготовка для дітей від 1 до 6-7 років. Окрім цього, малюки займаються творчістю, спортом, музикою, англійською мовою та LEGOконструюванням.

Academy Ecoland, що відкрився у ЖК Tetris Hall, — перший в Україні проєкт дошкільної екоосвіти. Малеча розвивається у білінгвальних умовах, Oxford Program Our World розроблена спільно з National Geographic. Мотивуюче освітнє середовище згідно італійській методиці Reggio надає простір для виявлення та розкриття талантів кожної дитини. А привести малюка у садочок можна у самих капцях, бо розміщений він на першому поверсі ЖК.

Цієї осені у родині А+ відбулося поповнення — 1 вересня розпочала роботу школа та дитячий садок Respublika Kids на території ЖК “Республіка”. Акцент закладу — STEAM-напрямок, інтегрована програма тісно пов’язана з практикою, є дитячі наукові лабораторії та класи інформатики й робототехніки, Artстудія та музикальний зал. Загалом пропонується понад 20 напрямків позашкільної активності.

В умовах карантину підвищився попит на освітні послуги онлайн. Центр дистанційної освіти А+ ставить за мету навчити навчитися, згідно з філософією life long learning отримувати знання, швидко адаптуватись, реалізувати свій потенціал незалежно від обставин. Центр дистанційної освіти діє як структурний підрозділ кожного із закладів мережі, надаючи можливість частину інформації отримувати онлайн, а практичні навички відпрацьовувати у лабораторіях закладу. Цифровий формат значно розширює коло А+, і тепер якісна освіта доступна дітям з усіх регіонів країни.

Мережа освітніх закладів А+ від KAN є синонімом не тільки якості освіти, але й незупинного прогресу.

Читайте також

«Фармак» запустив будівництво інноваційного центру в Києві

чт, 07/22/2021 - 11:37
Чи можуть довершені процеси допомогти в розробці лікарських препаратів? Так, якщо ми говоримо про новий інноваційний центр лідера фармринку України – «Фармак».

МТСБУ звернулось до НБУ щодо збільшення страхових сум з ОСЦПВ.

пт, 07/16/2021 - 09:51
МТСБУ звернулось до Національного банку України з пропозицією переглянути страхові суми (максимальний розмір виплати) з ОСЦПВ в бік підвищення: до 160 тис. грн. за шкоду, заподіяну майну потерпілого, та 320 тис. грн. за шкоду життю та здоров’ю.

Безпечна та зручна онлайн-торгівля запчастинами. Що пропонує Avtopro.ua?

чт, 07/15/2021 - 16:58
Сучасні автолюбителі відмовляються від ідеї придбання запчастин та технічних рідин у магазинах. Особливо багато потенційних клієнтів намагаються уникати спеціалізованих ринків.

В Україні з’явиться перший гастрогід «Дороги гурманів. 100 крафтових місць України»

пн, 07/12/2021 - 14:05
До 30-річчя Незалежності України усі охочі побачать гастрономічну карту невеликих фермерських господарств. Проєкт «Дороги гурманів» познайомить шукачів нових смаків з місцевими виробниками крафтової їжі.

Компанія 46 Parallel Wine Group отримала світове визнання на Concours Mondial de Bruxelles 2021

пт, 07/09/2021 - 13:43
Вина бренду 46 Parallel відзначені золотою та срібними медалями Міжнародного конкурсу - Concours Mondial de Bruxelles - та визнані одними із кращих серед 10 000 вин із 50 країн світу.

З 7 по 10 липня відбудеться M17 International Art Collectors' Forum!

чт, 07/08/2021 - 07:19
M17 International Art Collectors' Forum – це форум, організований Центром сучасного мистецтва М17 та Українським Клубом Колекціонерів Сучасного Мистецтва в межах проєкту «Відкрита можливість: Українське сучасне мистецтво з приватних зібрань».