Перейти к основному содержанию

Команда «Фармак» захистила проєкт Інтеграції цілей сталого розвитку в наявні бізнес-процеси у фіналі Young SDG Innovators під егідою ГД ООН

чт, 09/10/2020 - 15:46

Це відбулося в межах міжнародної програми Young SDG Innovators, започаткованої Глобальним договором ООН.

Відбулася фінальна подія програми Young SDG Innovators, на якій команди «Фармак», Альфа-Банк Україна, ДТЕК, «Енергоатом», ПУМБ, Astarta-Kyiv, EPAM, EY Ukraine, FILM.UA Group презентували проєкти інтеграції Цілей сталого розвитку в наявні бізнес-моделі.

Це відбулося в межах міжнародної програми Young SDG Innovators, започаткованої Глобальним договором ООН. Вона об’єднала 148 команд з10 країн – Бангладеш, Бразилія, Велика Британія, Данія, Ліван, Мексика, Південна Африка, Туреччина, Україна та США.

«У період кризи, викликаної пандемією, важливо не забувати, що подолавши цю кризу, ми все ще залишимося в Глобальній кризі, пов’язаній зі зміною клімату та іншими загрозами. Дотримуватися Цілей сталого розвитку – це вже не вибір. Це даність, за якою варто жити та працювати всім – і людині, і підприємству. Збереження екосистеми – основне завдання цілого світу: всіх країн, усіх підприємств, кожної людини на землі. Ці амбітні цілі вимагають об’єднання бізнесу, влади та суспільства, і кожен повинен розуміти, що може зробити свій внесок у їх досягнення. 

Наша місія – робити доступним лікування сучасними й ефективними лікарськими препаратами. Вона відповідає третій Цілі сталого розвитку. Для її досягнення ми інвестуємо в науку, виробництво, інновації, R&D.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток приблизно 95% прибутку. За останні 5 років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність становляться 3,4 млрд грн. Розширення виробництва дало змогу збільшити обсяги виготовленої продукції на 35%, зменшивши водночас споживання газу на 76%, електроенергії на 64% на гривню випущеної продукції. Ми інтегрували принципи сталого розвитку в усі виробничі процеси компанії – від вибору постачальника до управління відходами та користування природними ресурсами і стали першою фармацевтичною компанією в Україні, яка приєдналася до Глобального договору ООН. Крім того, цьогоріч ми випустили свою першу нефінансову звітність. Тепер ми сфокусовані на створенні Довгострокової стратегії сталого розвитку "Фармак", яка буде відповідати амбітним бізнес-цілям компанії та стратегії сталого розвитку галузі та країни», – зазначив під час виступу Володимир Костюк, виконавчий директор АТ «Фармак».

Young SDG Innovators Program об’єднала 10 країн (Бангладеш, Бразилія, Велика Британія, Данія, Ліван, Мексика, Південна Африка, Туреччина, Україна та США). У кожній країні по 10 команд упродовж майже року працювали над розробкою проєктів імплементації сталого розвитку для компаній, у яких працюють.
Сама програма складалася із навчально-практичних сесій та менторської підтримки. У ній було використано спеціально адаптовану під Цілі сталого розвитку модель Sustainable Experience Innovation (Desirability, Feasibility, Viability, Sustainability), що базується на принципах Дизайн-мислення та реалізувалася досвідченими професіоналами в галузі інновацій та бізнес-трансформацій із залученням експертів у галузі комунікацій, управління, прототипування, фінансів, бізнес-моделювання та багатьох інших.

Читайте також

Cтартував прийом заявок на всеукраїнський конкурс бізнес-кейсів з КСВ

ср, 10/21/2020 - 09:32
Основною темою Конкурсу традиційно є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення».

«Датагруп» – кращий інтернет-провайдер 2020 року

вт, 10/20/2020 - 13:41
«Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 тисяч споживачів. «Наша компанія є визнаним лідером із надання телеком-послуг для великого бізнесу. Проте ми докладаємо надзвичайно багато зусиль, щоб бути найкращим оператором також і для наших роздрібних споживачів. І сьогодні можу з гордістю констатувати, що нам це вдалося!», – відзначає Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

На Kyiv Smart City Forum презентували тенденції розумних міст-2021

пт, 10/16/2020 - 12:41
Kyiv Smart City Forum 2020, що відбувся 8 жовтня, зібрав 10 000 учасників – удвічі більше, ніж минулого року. Вперше в Україні форум таких масштабів пройшов онлайн.

Сorteva Agriscience оголошує переможниць освітньо-грантової програми TalentA для українських жінок-фермерок

чт, 10/15/2020 - 16:39
Компанія нагородила найкращі проєкти з підтримки продовольчої безпеки громад, виділив гранти на загальну суму 19 000 доларів США

«Фармак» у топ-10 компаній за Індексом прозорості сайтів українських компаній-2019

пт, 10/09/2020 - 12:23
Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній-2019.

Лауреатками історичної Нобелівської премії з хімії стали дві переможниці глобальної премії L'oréal-UNESCO «Для жінок у науці»

чт, 10/08/2020 - 17:26
Професорка Еммануель Шарпентьє і професорка Дженніфер А. Дудна, обидві — Лауреатки глобальної премії L'Oréal-UNESCO «Для жінок у науці» — 2016, здобули Нобелівську премію з хімії за розробку революційного методу редагування генома.