Перейти к основному содержанию

Паперова робота: "зелений" проект Житомирського картонного комбінату

чт, 09/10/2020 - 12:13

Виготовлення пакування лише з екологічно безпечної сировини. БІЗНЕС представляє чергового учасника ТОП-10 спецпроекту "Ековідповідальне рішення"

Виклик

За даними ООН, виробництво та споживання паперу до 2030 р. збільшиться майже у три рази. Натомість 1 т переробленого паперу рятує 10 дерев. Макулатура є замінником таких видів первинної сировини і напівфабрикатів, як целюлоза, деревна маса, волокнисті плити, теплоізоляційні матеріали. Використання цієї сировини не лише зберігає ліси та довкілля, але й дозволяє суттєво заощадити на виробництві пакування.

Рішення

ЖКК освоїв новітні для України види пакування для товарів широкого вжитку зі вторинної сировини, яка проходить контроль відповідності ДСТУ та міжнародним стандартам харчової безпеки. Зразки продукції проходять дослідження в міжнародній лабораторії Eurofins. Сировиною для виробництва пакування є макулатура, великий обсяг якої генерують торговельні мережі.

  • 100% пакування комбінат виготовляє з поновлюваного волокна.
  • 100% продукції придатне для переробки.

Структура продажу:

70% — український ринок, 30% — експорт в майже 35 країн, серед яких Італія, Іспанія, Греція, Австрія, Франція.

 

Близько 90 тис.т макулатури ЖКК “повертає” до життя щороку.

 

Плани

Змінити кілька сотень видів пластикового пакування на екологічно дружнє. Комбінат пропонує ринку унікальний матеріал для широкого спектру продукції, з якого можно виготовляти упаковку для різних груп товарів. Цей матеріал здатен замінити майже все пластикове пакування.

Перспективи

Компанія інтенсивно працює над розвитком нової сировинної бази з відновлювальних джерел категорії none wood fibre (волокна однорічних рослин — трави, соломи тощо). Місія комбінату — створити нову матеріальну парадигму:

  • 100% зі вторинної сировини
  • 100% продукту, що переробляється
  • 100% біорозкладання у звичайних атмосферних умовах

 

 

Читайте також

Глобальні тренди пошуку та утримання кадрів у компанії. HR-поради для МСБ 

вт, 11/23/2021 - 11:00
Брак кадрів - проблема, з якою стикається більшість бізнесменів в Україні. Згідно з даними державної служби зайнятості (ДСЗ) станом на 1 вересня 2021 р. кількість зареєстрованих вакансій зросла на 8%, у порівнянні з відповідним показником минулого року, і складає 80 тис. одиниць.

Forward Bank реалізує віддалену відеоідентифікацію клієнтів та можливість отримати віртуальну картку

вт, 10/12/2021 - 16:50
Відтепер, щоб отримати картку або кредит, не обов’язково відвідувати відділення банку. Завдяки сервісу відеоідентифікації та електронному підпису документів стає можливим миттєво оформити кредитну або дебетову картку через сайт банку чи у мобільному додатку Forward Online.

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення