Перейти к основному содержанию

Запуск Плану придбання акцій L’Oréal співробітниками компанії

вт, 09/08/2020 - 14:18

План буде запущений в 57 країнах і дасть можливість співробітникам L’Oréal (у тому числі в Україні) бути ще більш тісно пов'язаними з розвитком Групи.

Компанія L’Oréal оголосила про початок плану придбання акцій L’Oréal співробітниками компанії (Employee Share Ownership Plan). План буде запущений в 57 країнах і дасть можливість співробітникам L’Oréal (у тому числі в Україні) бути ще більш тісно пов'язаними з розвитком Групи.

Жан-Поль Агон, Президент і Генеральний директор L'Oréal, зазначив: «Цьогоріч ми хочемо залучити наших співробітників до процвітання нашої Групи. Наш План придбання акцій компанії співробітниками – це нова можливість дозволити усім бажаючим підтримати розвиток компанії та взяти участь у її стратегічному проєкті. Цей План підтверджує нашу мету ще тісніше об’єднати наших співробітників з майбутнім компанії».

Ціна купівлі акцій буде встановлена 14 вересня 2020 р. Вона буде дорівнювати середній ціні акцій L’Oréal при відкритті на біржі Euronext Paris протягом двадцяти торгових днів, що передували рішенню, зі знижкою 20%. План обмежується випуском 500 000 акцій. Період підписки триватиме з 17 вересня по 2 жовтня 2020 року, а розрахунки заплановані на 3 листопада 2020 року.

Бенефіціари матимуть можливість придбати акції L’Oréal за «класичною» формулою підписки, коли вартість їхніх інвестицій буде змінюватись залежно від зміни ціни акцій L’Oréal. Вони також отримають вигоду від внеску роботодавця за умов, описаних в документації щодо плану. Акції, придбані у встановленій формі, а також паї фонду акціонування працівників будуть заблоковані на п'ять років з урахуванням можливостей дострокового виведення, визначених чинними правилами Франції та інших країн, де є пропозиція.

Заява про допуск до торгів щодо випущених акцій на біржі Euronext Paris буде подана якомога швидше після збільшення капіталу. Вони будуть котируватися під тим самим кодом, що й існуючі акції (код ISIN: FR0000120321), і будуть взаємозамінними з акціями, що продаються на біржі.

L'Oréal. Завдяки своєму унікальному міжнародному портфелю з 36 взаємодоповнюючих брендів, обсяг продажів групи в 2019 році склав 29,87 млрд. євро, в компанії працює 88 000 осіб по всьому світу. Продукція L'Oréal як світового лідера в косметичній галузі присутня у всіх торгових мережах: на ринку товарів масового попиту, універмагах, аптеках, салонах краси, в точках безмитної роздрібної торгівлі та електронній комерції.

Читайте також

Кредитний портфель «Укргазбанку» у 2021 році зріс на 7 млрд грн

вт, 01/25/2022 - 08:49
За минулий рік кредитний портфель «Укргазбанку» зріс на 7 млрд грн, що в тому числі сприяло покращенню показника чистої процентної маржі до рівня 4,6% (2,5% – за результатами 2020 року).

Портрет українського інвестора: хто купує акції міжнародних компаній у цифровому банку Sense SuperApp

пн, 01/24/2022 - 14:47
Аналітики Альфа-Банку Україна склали портрет українського інвестора. Основа – дані клієнтів, які купують та продають акції міжнародних компаній у Sense SuperApp.

Як відрізнити контрафактний амортизатор від фірмової запчастини

вт, 01/18/2022 - 10:30
Купуючи амортизатор великого бренду, водій ризикує натрапити на підробку. Вона прослужить менше фірмового виробу, а також не забезпечує належного рівня комфорту та безпеки. Фахівці Автопро відзначають, що водієві не треба бути експертом в автомобільній справі для того, щоб підібрати фірмові амортизатори.

ТОП-10 сайтів з пошуку роботи у Чехії

вт, 01/04/2022 - 13:42
Українські заробітчани зарекомендували себе як старанні відповідальні працівники, тому наших співвітчизників чекають роботодавці з європейських країн. Для працевлаштування люди часто обирають Чехію. Зарплати тут вищі, ніж у Польщі, країна розташована близько до дому, немає значної різниці у культурах та менталітеті. Чехія не в змозі самостійно забезпечити кількість необхідного персоналу, тому іноземним громадянам пропонують влаштуватися на роботу за спеціальністю, отриманою в Україні чи займати тимчасові вакансії. Та де шукати роботу?

"Різдвяні історії Києва" - місце де переймаєшся духом свята

пт, 12/24/2021 - 09:10
23 грудня 2021 рік МВЦ "Музей Києва" спільно з меценатом Ігорем Ліскі відкрили виставковий проєкт "Різдвяні історії Києва".

ЖК Creator City: житло бізнес-класу без компромісів

чт, 12/16/2021 - 10:33
Попри те, що в Україні немає офіційно затвердженої класифікації новобудов, за роки свого розвитку ринок нерухомості дійшов розділення на чотири основні сегменти.