Перейти к основному содержанию

Заощадження українців знову покращують вітчизняну екологію завдяки Укргазбанку

пт, 09/04/2020 - 16:14
Новини компаній

Вклади українців будуть фінансувати виключно екопроєкти. Банк, натомість, надає за ними зменшену ставку за кредитами.

В Укргазбанку стартував новий екологічний депозит – «ЕКОдепозит Плюс». Тепер вклади українців будуть фінансувати виключно екопроєкти, що суттєво зменшують викиди СО2. Банк, натомість, надає за ними зменшену ставку за кредитами.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Так, зазначається, що після розміщення коштів на ЕКОдепозитах, Укргазбанк виділяє аналогічну суму коштів на фінансування «ecofriendly» екопроєктів. Таким чином,інвестування «зелених» проєктівперетворюється у розбудову «зеленого» та безпечного майбутнього України.

«Українці вже роблять вагомі внески в екомодернізацію країни, роблячивклади на «ЕКОдепозит»Укргазбанку, – пояснили в Укргазбанку. – Однак «ЕКОдепозит Плюс» – це ще більше удосконалених переваг.Хоча процентні ставки за ним трішечки менші – натомість екологічний вплив та результат суттєво більший. По-друге, кошти на «ЕКОдепозиті Плюс» спрямовуються на фінансування виключно масштабних екопроєктів 2-ї та 3-ї категорії викидів».

Тож вибір на користь «ЕКОдепозит Плюс» – це вагомий внесок і до сімейного бюджету, і в екологію України. Зокрема, завдяки кожній тисячі гривень за вкладом «ЕКОдепозиту», розміщеного в Укргазбанку, щорічно скорочуватиметься викидів СО2 на 50 кг та вироблятиметься на 70 кВт*годин більше екологічно чистої електроенергії. Вже профінансовано екопроєкти 2-ї категорії на суму понад 2 667 млн грн, 3-ї категорії - на 7,5 млн грн.

«ЕКОдепозит Плюс» доступний на строк від 6 до 24 місяців з можливістю поповнення та автопролонгацією. Валюта розміщення – гривня, долари США та Євро. Виплату процентів передбачено в кінці строку або щомісячно.

Детальніше читайте тут.

Читайте також

Спортивна колаборація: під егідою компанії «Три Ведмеді» відбудеться забіг «Командна П’ятірка» в рамках напівмарафону Нової пошти в Одесі

пт, 05/14/2021 - 14:43
Компанія «Три Ведмеді» разом з організаторами напівмарафону підтримає забіг «Командна П’ятірка» на дистанцію 5 км.

KPMG в Украине: треть украинских компаний ускорила цифровую трансформацию в течение 2020 года

пт, 05/14/2021 - 14:20
71% респонденток отметили, что их компании ускорили цифровую трансформацию в ответ на кризис из-за пандемии 2020 - об этом свидетельствуют результаты опроса KPMG в Украине «Взгляд женщин бизнес-лидеров в Украине.

«Фармак» підтвердив відповідність GMP Євразійського економічного союзу

чт, 05/13/2021 - 15:17
Інспектування підприємства «Фармак» проходило на початку 2021 року. Представники Республіки Білорусь перевіряли виробничі, складські, лабораторні потужності та функціонування фармацевтичної системи якості.

Payoneer стає платіжним партнером eBay: Що це означає для онлайн-продавців

ср, 05/12/2021 - 13:50
У квітні 2021 Payoneer почав керувати виплатами для продавців eBay з Великого Китаю. У планах партнерів цього року розширити послугу і для інших країн світу.

Експорт компанії «Фармак» зріс на 40% за результатами 2020 року

пт, 05/07/2021 - 16:26
За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Firefly Aerospace Макса Полякова залучила майже 200 мільйонів доларів інвестицій. Вартість компанії значно перевищила 1 мільярд доларів.

ср, 05/05/2021 - 12:56
Компанія Firefly Aerospace, лідер у сфері економічних і надійних космічних ракет і сервісів, успішно завершила перший раунд венчурного фінансування.